reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poznajmy się

reklama
Cześć Wszystkim!
Mam na imię Ola i mam 34 lata, to moja druga ciąża, termin mam wg usg na 31.01.2015r. A moje pierwsze dziecko to córeczka która urodziła się w maju 2011 i ma na imię Monika, z którą do 8 miesiąca pracowałam, niestety w tej ciąży już nie ma tak łatwo i od miesiąca jestem już na L-4. A dodam ze córcia jest bardzo energiczna, a dodatkowo jest alergikiem, przez co troszkę rozpieszczona (a dodatkowo to pierwsza wnusia w rodzinie)

Na razie bobas (bo jeszcze nie znam płci) rozwija się dobrze, rośnie tak jak trzeba, a ja czuje się w miarę dobrze.Do sierpnia nie było żadnych problemów/przykrych dolegliwości ciążowych, dopiero teraz we wrześniu złapana angina od córy trochę osłabiła mój organizm, co spowodowało ze muszę się oszczędzać ale mam nadzieję że zdrowo doczekam się porodu.
 
Witajcie! Napisalam kilka postow przed wakacjami, ale pozniej poszlam na zwolnienie, corka miala wakacje od przedszkola i okazalo sie, ze nie mam na nic czasu bo cala minimalna ilosc energii, ktora posiadalam musialam przeznaczac na opieke nad dzieckim i ogarnianie mieszkania. Teraz troche sie wszystko unormowalo , wiec postanowilam sie uaktywnic:-)
Mieszkam w Warszawie, corka w pazdzierniku konczy 5 lat i spodziewamy sie drugiej dziewczynki:-) Z dzidziusiem wszystko dobrze i jest bardzo aktywna. W pierwszej ciazy nie czulam na tym etapie tak intensywnych ruchow, albo juz nie pamietam;)
 
reklama
Do góry