reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poznajmy się

Cześć!

Mam na imię Agnieszka i spodziewam się pierwszego maluszka! Co prawda planowany był dokładnie w tym terminie za rok, ale po pierwszym szoku bardzo się z mężem cieszymy :D Mam jeszcze 24 lata, ale rodzić będę, jak już rocznikowo stuknie mi 26 ;)

Ciąża potwierdzona testami i badaniami, badania prenatalne też zrobione - wszystko w jak najlepszym porządku (odpukać!). Obecnie kończę studia, mieszkam i pracuje w Warszawie, ale zdecydowaliśmy się z mężem wrócić pod koniec roku do Gdańska - do naszego miasta rodzinnego (rodzice, rodzeństwo, dziadkowie i pozostała rodzina tam jest).

Termin mam wyznaczony na 5 stycznia i mam nadzieję nie, że dzidzia nie urodzi się przed nowym rokiem :p (chociaż ja celuję raczej w połowę stycznia ;))
 
reklama
To i ja się przywitam :) Paulina, mam synka ( 5 lat ) i męża od 6 lat :-)

Dzidzie planowaliśmy od stycznia a dopiero teraz się udało. Termin na 9 stycznia.
 
Boziu ja juz nie pamiętam czy się przedstawiałam:-) mam na imię Magda, mieszkam i pracuje w Warszawie. Mężatka od 3 lat. Długo staraliśmy się o dzidziusia i udało się:-)

Warszawianki z jakich dzielnic jesteście? Może jesteśmy sąsiadami:-)? Ja Praga Południe.
 
Maadlen81 ja na razie nic nie ogladam i nie wybieram,czekam na bicie serduszka :-) po pierwszej wizycie u gina jakas ostrozna jestem
 
reklama
Do góry