reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poznajmy się:):)

reklama
a to jak jest 100krotka, to i czykrotka sie przywita :)

mam na imie Ela, jestem mama nastoletniego Piotrka i teraz oczekuje (z duzym prawdopodobienstwem :> ) na corcie

pisze, ze prawdopodobnie bedzie corka, poniewaz na USG w Ujastku wyszlo, ze na 80% bedzie chlopiec,
a 2 tyg pozniej na polowkowym, ze na 70% dziewczynka
po tych badaniach smialismy sie, ze mamy 150% pewnosci :)

natomiast w zeszla srode pani doktor robila kontrolne usg i stwierdzila, ze wg niej z wiekszym niz 70% prawdopodobienstwem bedzie dziewczynka
wiec jest 2:1 :)

termin mam na Wielkanoc 9 kwietnia
nie jest to jeszcze przesadzone, ale prawdopodobnie bedzie cc, ze wzgledu na rozchodzaca sie miednice w spojeniu lonowym

pozdrawiam Kwietniowki :)))
 
Witaj Czykrotka! Cieszę się, że do nas dołączyłaś, ale zamieszanie z rozpoznaniem płci:tak:-my tu się przed każdą wizytą zastanawiamy czy synowie pozostaną synami, a córki córkami;-):-D
 
Mnie rowniez milo poznac :)

juz sie nie zastanawiam nad plcia dziecka, jest mi wszystko jedno byle zdrowe bylo
bo pewnosc bede miec dopiero po rozwiazaniu :)

jeszcze raz witam i pozdrawiam wszystkie Panie Kwietniowe :)
 
reklama
Do góry