reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poznajmy się:):)

Fantazjowa- witaj! Super, że do nas dołączyłaś. Trojaczki- suuper, a znasz już płeć?

edit. już doczytałam na innym wątku, że trzy dziewczyny- gratki!!!
 
Ostatnia edycja:
reklama
witaj fantazjowa! ;-)
Naprawdę trojaczki?!?!?!?! :-):-):-) wow!!! to gratulacje przeogromniaste!!
Na kiedy masz termin? Bo pewnie trochę wcześniej urodzisz...

Niby termin mam na 10 kwietnia,ale nie łudzę się,że wytrzymam tyle.
Tak naprawdę trojaczki :) Mój mąż się śmieję,że jak wszystkie cztery okres dostaniemy to nie wie jak wraz z Kacprem wytrzymają :p
 
Fantazjowa ja mam termin na 9 kwietnia :) To naprawdę błogosławieństwo, że masz aż 3 maluszki! A u Ciebie w rodzinie zdarzały się już mnogie ciąże? Gratulacje i Witamy na forum!
 
Gratulacje dziewczyny:)

Ja mam na imię Monika mieszkam w Bielsku mam 21 lat. Na razie jestem przerażona tym że w końcu zostanę mamą :p chodź zaczyna to do mnie docierać :) Czekam aż poczuję pierwsze ruchy, bo na razie ani ruchów ani dużo większego brzucha nie ma ( może to być spowodowane moją kilku kilogramową nadwagą ;/ )
Ale się rozpisałam, na pewno będę tu często zaglądać. Mam nadzieję że poznam tu grono fajnych "babek" :D

Aaaa i zapomniałam napisać, że na USG w 12 tyg ukazał nam się chłopczyk :D przy kolejnym niestety nic nie było widać ale liczę na to że za dwa tygodnie już będziemy pewni :)
 
Ostatnia edycja:
Cobra miło Cie poznać :) młodziutka jesteś , albo ja stara - mam 24 lata :) Co do ruchów wszystko przed Tobą ! Jaką masz datę wyznaczoną jako termin porodu ? Wybacz, że tak wypytuje, ale jestem ogromnie podekscytowana jak mogę kogoś nowego poznać :))
 
Fantazjowa witaj :-) o qrcze trojeczka nooooooo gratulacje ogromne potrójne :)
CobraOna witaj :-) na pewno wszytsko bedzie dobrze :) zawsze jest ten 1 raz . :)

Reniuszek nooooooooo prosze Cie jak Ty stara jestes to ja z epoki kamienia łupanego :szok::-D
 
Cobra suuper :D ja mam 27 kwietnia - zobaczymy, ktora pierwsza sie rozpakuje :))))

porannakawa :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D - no dobra moze mnie ponioslo :D
 
No to terminy nam się udały :D pierwszy termin miałam na 28 ale sie trochę przesunął :p
Kolejne USG mam 1 grudnia wiec zobaczymy co sie tam szykuje :p
Masz juz brzuszek?
 
reklama
Do góry