reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

poznajmy się

na pewno będzie dobrze z bliźniakami, ale wesoło to się zacznie dopiero po porodzie...ja podziwiam bo wiem jak z jednym jest dużo roboty i oczy dookoła głowy - synek był wszędzie jak się zaczął przemieszczać (miał pół roku), więc tym bardziej życzę oszczędzania sił żeby się ich dwa razy tyle uzbierało
 
reklama
Wiesz, najważniejsze żeby było zdrowe.
Jak jest samo w brzuszku to ma więcej miejsca i więcej witamin żeby się dobrze rozwijać
Z bliźniakami już nie jest tak do końca, większość rodzi się w 36 tyg albo wcześniej i to z powikłaniami

Ja już teraz się matrwię, bo jedno maleństwo jest mniejsze od drugiego
Mam tylko nadzieję, że oba rozwiną się prawidłowo
Emy na bank będzie wszytsko dobrze,a i dwójka się w brzuszeczku zmieści bez problemu,miejsca im zapewne nie zabraknie!!!:tak:
 
Witam wszystkie sierpniowe mamusie,przepraszam,że sie nie przedstawiłam ,ale dopiero dzisiaj znalazłam ten wątek i od razu naprawiam swój błąd
Mam na imie Iwona i kończę 32:confused:Jestem szczęśliwą mężatką juz 11 lat(a razem jesteśmy od 16 lat) i mam dwie córeczki w wieku 8,5 i 6,5 (jedno dzieciątko straciłam)obecnie spodziewam sie niespodzianki,która spadla tak nagle na nas.:szok:
Gratuluje bliżniaków ja zawsze o nich marzylam;-)
 
Ostatnia edycja:
Czesc mamusie. Rowniez chcialabym sie znalezc na Waszej liscie :-). Mam termin na ok. 20 sierpnia i jestem z Gliwic. Pozdrawiam wszystkie mamusie i zycze abysmy wszystkie dotrwaly do sierpnia.

witajcie dziewczyny, troszke niesmialo, ale chcialabym dolaczyc do Waszego sierpniowego grona. Mam termin ok 20 sierpnia, to moja 3 ciaza - z drugiej mam dwuletniego synka (sama mam 31 lat) i nie ukrywam ze licze na coreczke:-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
witam,chyba ja jeszcze sie tutaj nie dopisałam
Mam na imie Iwona i jak na razie to termin mam na 27 sierpnia:-)
 
Do góry