reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poznajmy sie

Cześc Dziewczynki ;-)
oto kilka słów o nas ;-)

moja rodzinak składa sie z Roberta, Konrada i Wiktorka + sunia Goldenek i rybka Bojownik oczywiscie z moim przywódźtwem, wszystcy mieszkamy wspólnie pod 1 dachem ;-)
niebawem bedzie nas więcej, poniewaz jeszcze 1 kruszynka sie w naszy domku pojawi ;-)

Robert to moje kochanie
Konrad to syn Roberta
a Wiktorek to mój synek
pojwi sie niebawem jeszcze jedno nasze ;-)
 
reklama
witam dziewczęta :-)

Dołączam do majóweczek :tak:
Po paro tygodniowych staraniach udało nam sie ;-):tak: .
Mam na imie Asia 26 lat i jestem od 2,5 lat szczesliwa mezatką 25 letniego Mateusza .
Jestesmy rodzicami prawie 2 letniego Jasia .
MIeszkamy sobie sami w Sobótce pod Wrocławiem .
Z wykształcenia jestem grafikiem ..siedzącym w domu .

Na forum jestem od 2 lat ale pisze głównie na zamknietym watku " mam siedzacych w domu "

Moje zainteresowania to ...tatuaże , piercing , ogródek , gotowanie itp. bardzo dobrze czuje sie w roli " kury domowej "
Jestem babka pozytywnie nastawiona do zycia i niecierpie bez ustannego nażekania i biadolenia :wściekła/y::baffled:

muzyka głównie ...elektroniczny pop, hardcore, reggae ..lubie ponucic sobie sade i eryke badu ..pewnie jeszcze cos by sie znalazło :)

wiec sie witam :tak::-)
mam nadzieje że bedzie nam sie bardzo miło i wesoło przechodziło przez etapy ciaży
 
witam dziewczęta :-)

Dołączam do majóweczek :tak:
.
Mam na imie Ewa i mam 20 lat i jestem od roku szczesliwa mezatką 22 letniego Michała .
Jestesmy rodzicami Kacperka który ma 15 miesiecy.
Mieszkamy z moimi tesciami:no: w Dąbrowie Górniczej.




 
No to teraz pare slow o mnie:
Mam na imie Ania, mam synka Leonarda, urodzonego w listopadzie 2006, ktory jest super-giter fantastyczny oczywista sprawa. Mam tez meza, takze fajny facet z niego. Mieszkamy we Wloszech, kolo Bolonii. Jako, ze moj maz to Wloch. :-)
Lubie pogadac sobie z mamami z Polski, bo bardzo brakuje mi i Polski i rozmow po polsku, no i wogole, pewnie wyobrazacie sobie jak to jest w obcym kraju. Tutaj tez mam kolezanki, ale jednak... ciagnie do "polskosci". :tak:
Mam przeczucie, ze nasza "majowa niespodzianka" bedzie dziewczynka, zobaczymy czy sie ;-)sprawdzi...
 
No to jeszcze ja:-):-)
Mam na imię Aurelia, z Jackiem jestem 7 lat. Mieszkamy we Wrocławiu. O dzidziusia staraliśmy się chwilkę, w zasadzie jest to nasza malutka pamiątka z wakacjii w Bułgarii. Termin porodu mam na 14 maja.
Pozdrowionka;-);-)
 
Witam Majówki
Mam na imię Agnieszka, mam 28 lat i mieszkam w Zabrzu z męzem Tomkiem. Jesteśmy od ponad roku małżeństwem i nareszcie spęłniło się moje marzenie. Zostanę mamą. Jestem w 8 tygodniu ciązy. Planowany termin porodu to 02.05. Bardzo się cieszymy i nie możemy sie już doczekać przyjścia na świat naszego maleństwa. Pozdrawiam gorąco
 
Witaj Lady!
No faktycznie, do Sobótki rzut beretem:-). A moje imię to długo historia, róznie się je zdrabnia, Aurelka , Rela, Relcia itd ...w sumie niełatwe jest życie z takim imieniem, ale daje radę już 27 lat;-)
 
reklama
Witajcie! Kolej na mnie...
Agnieszka z Leszna co ma syna Mieszka :-D. Mam 28 lat i tak:
od 4 lat jestem żoną Witka
od 3 lat właścicielką pieska K-paxa (west highland white terier)
od 2 lat mamą cudownego Mieszka
i od wczoraj świadomie oczekuje na kolejnego dzidzusia :tak:

Podczas poprzedniej ciązy też od czas do czasu zaglądałam na babyboom i ciesze sie ze tym razem też bedziemy razem!!!
 
Do góry