reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Pożegnanie z pampersem i smoczkiem

co do majteczek - my mamy 12 sztuk - idą dziennie niemal wszystkie :-D . od razu przepieram i na grzejnik :-p

Wczoraj miałam już dość, Iś szybko łapie ale.. wie już że robi siku, gdzie to siku sie robi..więc woła siku i od razu sama siada na nocnik, w majteczkach of kors :confused2: nawet nie mam szans zdążyć je zdjąć w efekcie czego za każdym razem były mokre. ehhh..
 
Ostatnia edycja:
reklama
Alicja spokojnie, nie zdąży bo jak sama napisałaś woła w ostatnim momencie kiedy już jej się chce.
Przyjdzie taki czas, że zdąży ściągnąć i usiąść.
My mamy jakieś 6 par i muszę jeszcze dokupić, bo na pewno będziemy potrzebować :-)
 
Alicja- fajnie, ze mała już zaczyna sikać, ja przez to, że z Olką długo walczyłam, szczególnie z tym posikiwaniem, jakoś nie mam weny dla Arka, ale sam chce, widzę i łazi z pytągiem na wierzchu i siada, ale jak Isia nie nadąża. Ja nie mam pieluchomajtek jeszcze, w sumie chyba się zmęczyłam nauką Olki i Arkowi popuszczam troszkę tą naukę, łazi gdzie chce bez pieluchy, jak gdzieś nasika to myję mopem. Ale jeszcze nam się nie udało w nocnik wcelować.
 
Alicja- gratki dla Isi:-):tak:.Tak, jak Dziewczyny piszą- najważniejsze, ze kojarzy o co kaman;-).Z czasem nauczy się troszkę wstrzymać, żeby zdążyć zdjąć majteczki. Pewnie po lecie juz będziecie miec pieluchy "z głowy":-)
 
no to i ja pochwale Leane, dzisiaj kupilismy nocnik ergonomiczny, najpierw sie nim bawila i wkladala do neigo nogi ( bo trovhe inny niz u niani) a po poludniu mazp osadzil ja na nocnik i zrobila ladnie siku:))))))))))
 
reklama
U mojej zauważyłam że jak ją posadzę na nocnik i mówię jej żeby zrobiła siku, to żeby nawet jedną kropelkę miała upuścić to zrobi :-) A z kupą niestety już tak łatwo nie jest, widać że jak się spina to lecę po sprzęt jak wracam to już jest zrobiona w pieluszce.
 
Do góry