reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Powrót do figury sprzed ciąży

Dzieci z babcią a mama o 19 ucieka z domku na Reebok Step Dance.
Kolejny krok do tego by na wiosnę wyglądać pięknie.
 
reklama
Ja przed ciaza stosowalam diete dukana, przez 2,5 miesiaca stracilam 13kg. Potem zorientowalam sie ze jestem w ciazy wiec przerwalam.

W ciazy przybralam tez 13 i na szczescie udalo mi sie juz wszystkie zrzucic. Karmie piersia wiec jem raczej skromnie, moze uda sie stracic jeszcze pare kg. Chetnie poczytam jak wy dajecie sobie z tym rade.
A od wiosny wybieram sie na basen.
 
Dołaczam sie takze do watku:tak:u mnie niestety po porodzie zeszlo 10kg i stoje w miejscu dlatego zaczelam stosowac z D.dukana , rygorystyczna ale warto. Jest jeszcze jedna fajna dietka która Bardzo polecam dla dziewczyn które chca troszke mniej schudnac poniewaz waga wolno schodzi a diete mozna stosowac "cale życie" poniewaz dostracza ona do organizmu wszystkie skladniki jest to "DIETA NIEŁĄCZENIA" np jesli jemy obiad to ziemniaczki z suruwka juz bez mieska lub na odwrót suruwka z mieskiem (bez ziemniakow) naprawde mozna sporo jesc i pomaga.
U mnie niestety jeszcze 15kg:-:)zawstydzona/y:do kwietnia musze to zrzucic nie wiem jak to zrobie:-pSosnowiczanka - rezultaty super, u mnie w 6miesiecy 20kg:tak: ale naprawde sie wzielam wtedy za siebie;-)Niby stosuje D.Dukana a dzis zjadlam herbatniki (petitki) miodowo-mleczne:zawstydzona/y:nie moge sie jakos zazwziasc:wściekła/y:Od Marca ide na basen choc 2 razy w tyg:tak:a Co do roztepów u mnnie dzieki Bogu zero...Ale mam za tendencje do duzej d...:-)i bioderka+uda tragedia...
 
Dziewczyny tylko uważajcie z tym Dukanem. Pamiętam jak ona stała się bardzo modna i ilu potem mieliśmy w przychodni pacjentów z rozwalonymi nerkami. Ta dieta jest skuteczna, ale mega niebezpieczna dla zdrowia.
 
KOTA zazdroszczę, ja dołączam do tych ma karmiących którym tak łatwo waga nie spada, nawet stwierdzam, że to g...o prawda, przy pierwszym dziecku też nie schudłam przy karmieniu a karmiłam 20 miesięcy.
Byłam dziś na ćwiczeniach na 20 i dopiero 45minut temu wróciłam, aż boję się czy jutro zakwasy będą, ale nie będę chyba na nie chodziła bo za późno dla mnie, może znajdę coś o wcześniejszej porze a jak nie to w domu będę ćwiczyć. Dzieci z babcią zostały, wróciłam to już uspane były.
 
U mnie waga juz taka jak przed ciąża ale planuje jakieś 3-5kg zgubić choć nie wiem czy to realne w moim wieku i czy wyglądać zle nie będę! Co do diety to nie planuje stosować żadnej bo zawsze się zdrowo i dobrze odzywialam (dieta nielaczenia to dla mnie sposób żywienia a nie żadna dieta bo jadam tak od lat)
Oczywiście są czasem odstępstwa ale u mnie powrót na fitness zrobi wszystko,bo trenowalam 5-6xtyg a teraz zamierzam przynajmniej 3-4!
Uwielbiam ruch i jego brak w ciąży bardzo mi dokuczal!ale od 1 wracam na sale!bede juz po egz a ze juz tez niestety nie bede karmić piersią Aleksy zostanie z tata a ja bede robić co kocham!
Polecam dużo ćwiczeń areobowych (bieznia,rower,trainery) i 5malych ale dobrze zbilansowanych posiłków dziennie i będzie dobrze!
W grupie razniej,w grupie siła :)
 
Freiya - słyszalam o nerkach ,i innych paskudztwach po D.Dukana ale powiem Ci ze to jest jedyna dieta po której nie mam efektu jojo;-)Niektóre dziewczyny przesadzaja z ta diete i stosuje po kilka lat:szok:i to dla mnie jest chore...
Inka- dla dziewczyn które sie nie odchudzały a jedza dosc solidnie , to uwierz mi to jest dieta Niełączenia:-Ddla mnie to byla dietka a pozniej sie przyzwyaczailam:-)a ty laseczka jestes ,wiec nie dziwie sie ze dla Ciebie to nie dieta tylko zdrowe odzywianie i z tym sie zgodze:tak:
 
ja po 3 dniu diety Dukana zemdlałam i wylądowałam w szpitalu :) pod kroplóweczkami, wiec podziekuję
osobiscie uważam, że powinno sie jesć wszystko w rozsądnych ilościach bo i tak do takiego jedzenia wrócimy

zazdraszczam Wam wyjśc na aerobiki itd
ja kocham step ale z racji kolana rozwalonego nie moge :(
musze odczekac jeszcze troche na cwiczenia byle do wiosny
mam przepukline na kręgosłupie, wiec to tez wiele cwiczen eliminuje - narazie mam ćwiczenia rehabilitacyjne :)
 
reklama
KOTA zazdroszczę, ja dołączam do tych ma karmiących którym tak łatwo waga nie spada, nawet stwierdzam, że to g...o prawda, przy pierwszym dziecku też nie schudłam przy karmieniu a karmiłam 20 miesięcy.
Byłam dziś na ćwiczeniach na 20 i dopiero 45minut temu wróciłam, aż boję się czy jutro zakwasy będą, ale nie będę chyba na nie chodziła bo za późno dla mnie, może znajdę coś o wcześniejszej porze a jak nie to w domu będę ćwiczyć. Dzieci z babcią zostały, wróciłam to już uspane były.


No i jak- zakwasy są?;-)
Ja kiedyś też stwierdziłam, że będę w domu ćwiczyć- nie dało się, ciężko się zmotywować- a tak jak już jedziesz na ten aerobik, to ćwiczyć musisz:-)
Już się doczekac nie mogę.
 
Do góry