reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Potrzebuje pomocy

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
ninanineczka jestes pewna??
ja mam zadluzenie w czynszu (i bralam rok temu zaswiadczenie ze nie mam zaleglosci) i w wodzie...
i tak czekam az znajdzie sie na to kasa, moj kombinuje jak moze....
 
reklama
ninanineczka jestes pewna??
ja mam zadluzenie w czynszu (i bralam rok temu zaswiadczenie ze nie mam zaleglosci) i w wodzie...
i tak czekam az znajdzie sie na to kasa, moj kombinuje jak moze....

tak, sama słyszałam na własne uszy- tak nam powiedziała kobieta, że zadłużenie może być.
Niestety teraz sporo osób ma zadłużenie na mieszkaniach i ratują się dodatkami. Musisz iść i pytać, a jak będą mówili że nie należy ci się to i tak składaj wniosek, dołącz jakąś prośbę do prezydenta- tej osoby co wydaje decyzję, żeby na drodze wyjątku dał ci dodatek mieszkaniowy bo to Wam pomoże stanąć na nogi. Trzeba próbować :)
 
Marzena jakoś się udało i paczka z żywnością dla Klaudusi przygotowana, dla Ciebie trochę chemii gospodarczej. Ucałuj córeczkę mocno i niech zjada na zdrowie i rośnie dużą :-D
 
Ninanineczko zadko, jak mam do podpisu albo jakies sprawy do załatwienia bo tam mam meldunek , ja dodatek bym dostała napewno jak bym miała tutaj meldunek chociaz tymczasowy ale jestem zameldowana w Jastrzebiu a mieszkam od zeszłego roku od pazdziernika w Sosnowcu i bez meldunku , dostałam pomoc z opieki 300 zl byłam to załatwic ale wypłaca dopiero 20 wrzesnia , Jak mieszkalam w Jastrzebiu to miałam użyczenie mieszkania i dostałam dodatek bez niczego tutaj nic nie moge z tym zalatwic , meldunek jest dla nich bardzo wazny
 
dodatek mieszkaniowy zeby dostac trzeba miec uregulowane wszystkie rachunki mieszkaniowe.. woda, prąd, czynsz itp ... w tedy licza ile na czlonka rodziny jest m2 mieszkania i na tej podstawie pisza czy ci sie nalezy czy nie- tak ja mialam rok temu. Teraz z nowu sie o niego staram, ale jestem na etapie regulowania rachunkow a z tym u nas ciezko strasznie

nie wiem kto Ci głupot naopowiadał, ale to wierutne bzdury! możesz mieć zadłużenie w opłatach, najważniejsze żebyś miała tytuł prawny do lokalu, czyli umowe najmu, podnajmu, akt notarialny, etc., bo jesli masz wypowiedzianą umowę i zajmujesz mieszkanie bez tytułu prawnego do niego to faktycznie dodatek się nie nalezy. A jesli chodzi o meldunek to przy dodatkach mieszkaniowch i pomocy typu okresówka, świadczenie na żywność, zasiłki celowe też nie ma żadnego znaczenia, najważniejsze jest Twoje oświadczenie! nie wiem jak się ma rzecz do rodzinnych, bo w tym nie "siedzę".
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry