reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

potrzebuję opinii o foteliku do karmienia

Najlepszy moim i moich znajomych zdaniem to fotelik plastikowy z Ikei.taki najtańszy.kosztowal nas kolo 50zl slozyl corce do 2,5 roku zycia dosuwałam go potem do stolu.naprawdę polecam!
ale zaczęłaś go pewnie używać jak córka juz stabilnie siedziala?
 
reklama
Krzesełko z IKEI jest dość często polecane, Zwykłe bez żadnych akcesorii typu jak czasami w resteuracjach. Cena koło 30zł, ale lepiej ten miekki wklad na oparcie ..wychodzi w granicach 75zł . Ogólnie lekarze i fzjioterapeuci nie polecają krzesełek do momentu aż dziecko samodzielnie nie siedzi. Jak pierwsze dziecko było na tym etapie karmiłam w takim z regulacją oparcia, ale młoda się dławiła i od specjalisty usłyszałam, ze nie wazne jest czy nam jest wygodnie - dziecko nie powinno jest w pozycji lezacej ani pollezacej. Ot co pozostaje nam cwiczenie bicepsów dopoki nie beda stabilnie siedziec :D
 
Ja mam firmy Keter i bardzo jestem zadowolona, stabilne, nie zajmujące dużo miejsca, a przede wszystkim mega łatwe do utrzymania w czystości.
Najpierw karmilam w bujaku w pozycji prawie siedzącej (nie wyobrażam sobie dawać stałych pokarmów w pozycji pół leżącej, no chyba że lekkie prawie płynne papki ) a jak już Zosia siedziała to dopiero w krzesełko. Te bardzo rozbudowane do mnie nie przemawiaja bo jak dziecko potem zacznie Ci pluc, albo smarować wszystko rękami to bedzie trudno utrzymać w czystości szczególnie jak ma dużo zakamarków :-) ten z Ikei jest tani i powiem Ci ze całkiem ok(na wakacjach z niego korzystalam i nie ma mu co zarzucic:-)
 
reklama
Krzesełko z ikei mam, używa córka dwuletnia, zaczęła jak siedziała. Dla malucha niesiedzacego mam rozkładane do leżenia krzesło Peg perrego zero3 (siesta podobny model) i polecam bardzo! :) nie zebym karmiła w nim na leżąco [emoji6]syn mi w nim towarzyszy na leżąco w kuchni przy gotowaniu :)


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Do góry