reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Posiew moczu - bakterie

Aniastaraczkaa

Fanka BB :)
Dołączył(a)
6 Kwiecień 2021
Postów
183
Cześć, w posiewie moczu wyszły mi dwie bakterie: Corynebacterium spp oraz Staphylococcus koagulazo-ujemny, czy jest to groźne ? A badanie ogólnie moczu wyszło dobrze, wszystko w normie.
 
reklama
Cześć, w posiewie moczu wyszły mi dwie bakterie: Corynebacterium spp oraz Staphylococcus koagulazo-ujemny, czy jest to groźne ? A badanie ogólnie moczu wyszło dobrze, wszystko w normie.
Jezeli leukocyty wyszly w normie to radziłabym powtórzyć posiew. Moze to byc zanieczyszczenie probki. Przy zakazeniu układu moczowego prawie na pewno bylyby podniesione leukocyty. Pisze prawie bo nie jestem lekarzem, ale taką informację dostalam od nefrologa.
 
Do góry