reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienie, proszę o poradę

Gabi12

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
19 Czerwiec 2020
Postów
34
Witam serdecznie, proszę o poradę. Jak tylko lekarz prowadzący potwierdził ciążę , jestem na zwolnieniu lekarskim. W trakcie tego zwolnienia doszło do samoistnego poronienia w 7-8 TC. Nie miałam zabiegu lezeczkowania. Byłam w szpitalu 3 dni ale nie pod opieką swojego lekarza (w innym mieście) lekarz zapytał o zwolnienie, odp że obecnie mam od swojego prowadzącego, więc nie ma potrzeby wystawiać pani kolejnego. Czy teraz muszę zgłosić w pracy poronienie? Oraz czy w związku z tym faktem przysługuje mi jeszcze jakies wolne od pracy?
 
reklama
Witam serdecznie, proszę o poradę. Jak tylko lekarz prowadzący potwierdził ciążę , jestem na zwolnieniu lekarskim. W trakcie tego zwolnienia doszło do samoistnego poronienia w 7-8 TC. Nie miałam zabiegu lezeczkowania. Byłam w szpitalu 3 dni ale nie pod opieką swojego lekarza (w innym mieście) lekarz zapytał o zwolnienie, odp że obecnie mam od swojego prowadzącego, więc nie ma potrzeby wystawiać pani kolejnego. Czy teraz muszę zgłosić w pracy poronienie? Oraz czy w związku z tym faktem przysługuje mi jeszcze jakies wolne od pracy?
Zglaszac nie musisz, wiadomo pewnie beda pytania lub sami sie domysla kiedy zadzwonisz ze wracasz do pracy. Urlop przysługuje z tego co pamietam jesli zdecydujesz się na pochówek aniołka. Jeśli nie to po prostu przedluzasz l4 jesli nie jestes gotowa wrocic do pracy lub wracasz do pracy po zakonczonym l4.
 
Ja bylam w podobnej sytuacji tz poronilam w 9t . W czwartek dostalam zwolnienie na 3tyg a w piątek wylądowałam.w szpitalu. Ciągnęłam do końca l4 a potem wzięłam zwolnienie od psychiatry gdyż bylam psychicznie w kiepskim stanie. Do pracy wróciłam po ponad 3mc
 
reklama
reklama
Zglaszac nie musisz, wiadomo pewnie beda pytania lub sami sie domysla kiedy zadzwonisz ze wracasz do pracy. Urlop przysługuje z tego co pamietam jesli zdecydujesz się na pochówek aniołka. Jeśli nie to po prostu przedluzasz l4 jesli nie jestes gotowa wrocic do pracy lub wracasz do pracy po zakonczonym l4.
Dziękuję za odpowiedź
 
Do góry