reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe

Tylko to wszystko jest na strzał, może być a nie musi. Odrazu jak test wyjdzie ci pozytywny to rob bete i proga. Zrób sobie badania na zakrzepice, kariotypy, zbadajcie nasienie, morfologie, tsh, ft3, ft4,
 
reklama
Pierwsza rada nie poddawaj się, a osiągniesz swój wymarzony cel 😘, również miałam poważne problemy z ciągłymi poronieniami, jeśli lekarz twierdzi że to immunologiczne problemy proponuje udać się do hematologa i zrobić badania, które i ja robiłam, wówczas będziesz miała pewność czy jesteś zdrowa, dołączam plik + tak jak piszą koleżanki badanie nasienia, oraz badania genetyczne, które po drugim poronieniu są darmowe, wybierasz się na nie z partnerem. Bądź silna, Twój wiek nie ma znaczenia, jesteś jeszcze młoda 🙂, ja mam lat 38 i jestem po trzech poronieniach, teraz jestem w ciąży i wszystko wskazuje na to że się uda. Trzymamy kciuki za Was, bądź silna i zawzięta, a się uda 😉
 

Załączniki

  • IMG20230205161338.jpg
    IMG20230205161338.jpg
    1,7 MB · Wyświetleń: 24
  • IMG20230205161320.jpg
    IMG20230205161320.jpg
    1,5 MB · Wyświetleń: 24
Pierwsza rada nie poddawaj się, a osiągniesz swój wymarzony cel 😘, również miałam poważne problemy z ciągłymi poronieniami, jeśli lekarz twierdzi że to immunologiczne problemy proponuje udać się do hematologa i zrobić badania, które i ja robiłam, wówczas będziesz miała pewność czy jesteś zdrowa, dołączam plik + tak jak piszą koleżanki badanie nasienia, oraz badania genetyczne, które po drugim poronieniu są darmowe, wybierasz się na nie z partnerem. Bądź silna, Twój wiek nie ma znaczenia, jesteś jeszcze młoda 🙂, ja mam lat 38 i jestem po trzech poronieniach, teraz jestem w ciąży i wszystko wskazuje na to że się uda. Trzymamy kciuki za Was, bądź silna i zawzięta, a się uda 😉
Dziękuję, takie słowa są potrzebne 🫠
 
reklama
Wczoraj otrzymaliśmy wynik badania nasienia. Brzmi jak wyrok: teratozoospermia 😭
Jakie macie doświadczenia w tym temacie? Czy to jest wyleczalne? Czy wogole jest szansa na poczęcie?
Piszę tu, bo jestem zdruzgotana . A nie mogę pokazać tego narzeczonemu 😭
 
reklama
Do góry