reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Poronienia nawykowe

Dołączył(a)
5 Luty 2023
Postów
9
Na ten moment jestem już chyba po 8 ciąży biochemicznej z rzędu😔od czerwca przyjmuje Estrofem, utrogestan 200, duphaston, progesteron besins 200, Acard, ponadto symformin i od miesiąca zastrzyki przeciwzakrzepowe Neoparin. Szczerze mówiąc, nie mam już nadziei....
Dzisiaj straciłam ją całkowicie. Mialam trochę nadziei w tych zastrzykach.
Czy któraś z was miała podobnie? Czy udało sie utrzymać ciążę?
 
reklama
Właśnie ja jestem tym beznadziejnym przypadkiem, że wszystkie wyniki mam w normie, dlatego lekarz stwierdził, że możliwy jest problem o podłożu immunologicznym.
 
Teraz będziemy robić. Myślicie ze to może miec wplyw? Praktycznie co cykl dochodzi do zapłodnienia i jest blady pozytywny test i na tym się kończy, z reguły Ok 11-12 dpo
 
Teraz będziemy robić. Myślicie ze to może miec wplyw? Praktycznie co cykl dochodzi do zapłodnienia i jest blady pozytywny test i na tym się kończy, z reguły Ok 11-12 dpo

A robisz też bete czy oceniasz tylko po teście? Jeśli nie robisz polecam zacząć bo tylko wynik bety jest podstawą do dalszej diagnostyki.
Złe nasienie jesy bardzo częstą przyczyną wczesnych poronień. Zbadajcie od razu fragmentacje
 
Teraz będziemy robić. Myślicie ze to może miec wplyw? Praktycznie co cykl dochodzi do zapłodnienia i jest blady pozytywny test i na tym się kończy, z reguły Ok 11-12 dpo
Po poronieniu przeczytałam duuużo postów na tym forum i właśnie tutaj wyczytałam, że przy biochemach to może być przyczyną. Ważne jest aby zrobić komplet badań. Trzymam kciuki :)
 
A robisz też bete czy oceniasz tylko po teście? Jeśli nie robisz polecam zacząć bo tylko wynik bety jest podstawą do dalszej diagnostyki.
Złe nasienie jesy bardzo częstą przyczyną wczesnych poronień. Zbadajcie od razu fragmentacje
Zawsze jak chce iść na betę to ten test domowy jest już negatywny, więc nie chodzę, bo nie ma z czym. Dziękuję za podpowiedź.
 
I co lekarz na podstawie testów sikanych potwierdza ci ciąże? Wyniki masz w normie a mimo to przepisuje tyle leków?
Masz może zdjęcia tych testów, żeby tu wrzucić?
 
reklama
Nie mam tych testów. Jeżeli chodzi o sam progesteron to dużo go też bralam w 1 ciąży,ale to było blisko 8 lat temu. Wspomnę, że mam zaraz 36 lat.
I to jest właśnie najgorsze, że nie ma konkretnej przyczyny. Lekarz powiedział,że może to być podłoże immunologiczne. I od początku stycznia biorę Neoparin.
 
Do góry