reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
@Wikunia7 3maj sie kochana dzielnie! Musi byc dobrze, maluch silny. Daj znać jal sytuacja :*
@tusia8011 ja u Paśnika stracilam ciąże. Mialam 3 poronienia, najdłuższa ciąża to 8tc serce przestalo bić. Teraz lecze sie u prof. Malinowskiego jestem po szczepieniach, mam kir AA, w ciazy 2 szczepienia, accofil, steryd, clexane itp.... dzisiaj 16tc.
Kurcze ale z jakiej przyczyny szczepienia? A Paśnik nie zlecił Ci szczepień?
 
Nie wiem.dziewczyny co to będzie znowu dziś szpital z mocnym krawieniem:(na szczęście maluch jest i bije serduszko jest krwiak i to może przez niego ale bardzo mocno krwawie i lekarz że może się wszystko wydarzyc:( czy któraś z Was miało podobnie przez krwiaka? Biorę zwiększona dawkę acard 150 może to przez to też? Ryczeć mi się chce
Zawsze przy plamieniach lub krwawieniach odstawia się akard, bo on powoduje, że nie ma krzepnięcia krwi. Zostawia się heparynę na przepływy. Trzymam kciuki za maluszka
 
reklama
Do góry