reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Riri, zapisalas sie na te warsztaty? Fajnie sie zapowiadaja.
Jak chcesz to podesle Ci linka na drugie, tylko nie wiem czy tamte tez beda fajne[emoji6]

Chce ktoras z dziewczyn linki do darmowych warsztatow dla ciezarnych? Bedzie Pawel Zawitkowski. Nie chce zasmiecac forum, wiec jak ktos chce to niech pisze to wysle linki na priva.
Warsztaty w roznych miastach Polski.

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
A mnie zastanawia jedna rzecz,czy to dobrze czy zle,jesli teraz po 5-ym szczepieniu wyskoczyły mi dziś małe guzy i nieduże placki czerwone (mniejsze ale takie jak przy 1-ym i 2-im szczepieniu)
a po 3 i 4 nic się nie działo a teraz znowu..
kiedyś był ten temat przewijany ale to chyba świadczy że organizm dalej zle reaguje na te szczepionki..jak myslicie?

Porzeczka dowiedziałaśsię coś więcej?
Arluska ja się kompletnie załamałam ja poczytałam w necie co i jak we wtorek jak miesiaczka łaskawie się skonczy jade na to badanie i będą sprawdzać czy mam te komórki rakowe a wszystko wskazuje chyba ze tak. Nie wiem co będzie dalej wyć mi się chce caly dzień ale udaje ze jest ze mną dobrze i ze jestem twarda ale ja powoli tracę siły na walkę
 
porzeczka nawet jak masz cin 2 to to jest odwracalne, moja znjaoma mialam 2 lata cin 4 i cofenlo sie do cin 2 to wszystko jest dwracalne nie ma co sie przejmowac nie masz stanu rakowego to tylko lekka dyspalazja stopnia 1 albo 2 potem sa 3, 4 i przedrakowe i rak dalekoooo ci do tego. Ja z hpv wysokogennym mam normlaie dzieci rodzic i jedno zreszta urodzilam co najwyzej ktos ci poda heviran ale pewnie i jego ci nie dadza. Pewie badanie na hpv bedziesz musiala zrobic zeby wiedziec ktore hpv masz a jak nie masz 16 ani 18 to nic ztym nie robia cofa sie najczesciej samo zwlaszcza ze wiesz ze juz masz lekka dysplazje i wiesz o niej.
 
porzeczka nawet jak masz cin 2 to to jest odwracalne, moja znjaoma mialam 2 lata cin 4 i cofenlo sie do cin 2 to wszystko jest dwracalne nie ma co sie przejmowac nie masz stanu rakowego to tylko lekka dyspalazja stopnia 1 albo 2 potem sa 3, 4 i przedrakowe i rak dalekoooo ci do tego. Ja z hpv wysokogennym mam normlaie dzieci rodzic i jedno zreszta urodzilam co najwyzej ktos ci poda heviran ale pewnie i jego ci nie dadza. Pewie badanie na hpv bedziesz musiala zrobic zeby wiedziec ktore hpv masz a jak nie masz 16 ani 18 to nic ztym nie robia cofa sie najczesciej samo zwlaszcza ze wiesz ze juz masz lekka dysplazje i wiesz o niej.
Fondi liczyłam ze troszkę mi coś napiszesz dziękuję ta moja lekarka nie miała dla mnie czasu i rzucila mi tekstem o raku i podcieciu szyjki i ze starania 6 m-c odwalic itd a przeciez ja się szczepie i poprostu wpadlam dziś w dolek i siedzę taka ni jaka i polecialam do pracy i się katuje teraz
Bea25ta ta cytologia wyszła mi źle pisałam kilka stron wcześniej
Mężowi nic nie mówię tzn nie za dużo bo on juz taki biedny tyle musi ze mną przechodzić
 
po co od razu podcinac skoro masz dyspalzje lekka nie wiem idz na kolposkopie ona ci wszystko wyjasni w ostatecznosci sie wlasnie wycina ta czesc szyjki i zaklada cos tak w ciazy ale pierwsze slysze zeby miec cin 1 i juz takie rzeczy gadac o wycinaniu ...w sumie mnie jak wyszedl wynik dodoatni hpv tez gadali o najgorszym ale moj gin olal temat jak reszta do tej pory ze wzgledu na dobre cytologie i tak se zyje z hapciem:p ja dzis odebralam ten wynik i mam dobra cytologie ale niech cie babnie straszy najpierw kolposkopia potem moze gadac ale ty masz lekka dysplazje tylko
 
Porzeczko niewiem czy cie pocieszenie ale ja też miałam HPV wyszły mi takie guzki należy tam..płakałam i szłam do gina na szczęście gin zrobił cytologie wyszła 2 i to znikło a tu za rok zrobiłam następna czy ram za pół.... I co.....i kuźwa dzwonią z przychodni żebym natychmiast się zgłosiła bo 3... Ja uryczana do lekarza.. On tylko przepisał leki i skąd u ciebie to dziewczyno taka młoda jesteś... Ja umarlam myślę mam raka .. Brałam leki i czekałam na kontrolę... Do tego czasu płakałam oczywiście... Zrobiłam kontrol wyszła 2... Potem nie robiłam długo cyto i teraz znów i 2...tak i dysplazja nabłonka reż miałam
 
po co od razu podcinac skoro masz dyspalzje lekka nie wiem idz na kolposkopie ona ci wszystko wyjasni w ostatecznosci sie wlasnie wycina ta czesc szyjki i zaklada cos tak w ciazy ale pierwsze slysze zeby miec cin 1 i juz takie rzeczy gadac o wycinaniu ...w sumie mnie jak wyszedl wynik dodoatni hpv tez gadali o najgorszym ale moj gin olal temat jak reszta do tej pory ze wzgledu na dobre cytologie i tak se zyje z hapciem:p ja dzis odebralam ten wynik i mam dobra cytologie ale niech cie babnie straszy najpierw kolposkopia potem moze gadac ale ty masz lekka dysplazje tylko
Mnie wyszła właśnie 3
Riri trochę pociesza lekarz mnie nieźle nastraszyl
Fondi ide na kolposkopie we wtorek
 
reklama
Kurcze Porzeczka ja bym to dla świętego spokoju omówiła jeszcze z jakimś dobrym lekarzem żebyś się Ty sama uspokoiła bo ja też wiem jak niekiedy coś może zdołować a pozniej się okazuje że nie było po co się denerwować.tym bardziej że wiem bo mam tak samo jak czekasz tylko na dobry mrl i zacząć staranka i jeszcze jakby mi ktoś powiedział żebym odczekała teraz 6 miesiecy to chyba bym go wzrokiem zabiła.
a nie chciałabyś się dodatkowo do Maliny umówić zeby zobaczył te wyniki?on napewno by Ci powiedział co z tym zrobić,nawet w CZMP jak by była taka potrzeba..a może kazałby powtarzać?wiesz jak to z tymi wynikami jest..
 
Do góry