reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

@nafoczka @Oczekujaca123 @Destino @sówka91 @roki_1991 dziękuję Wam dziewczyny za wsparcie. Ogólnie do tej pory sie trzymalam, w sumie to sie spodziewalam tego bo jednak moj lekarz juz na pierwszym usg mowil ze nie jest za dobrze. Na drugim pecherzyk troszke podgonil i dawal 50 na 50. Specjalnie czekalam do tego tyg z wizyta zeby juz nie bylo zadnych watpliwosci. Lekarz mi tlumaczyl ze zarodek byl pewnie z wadami i dlatego. Wiecie po synku to juz wszystkiego moge sie spodziewac. Trzymam sie bo dzialam zadaniowo. Jeszcze przed wizyta mialam w glowie ze albo serduszko i ciaza albo zabieg. Innej opcji nie przewiduje. Nie chce zadnych tabletek. Nie chce czekac. Chce to miec za soba.
Maz mowi ze mam czekac az wroci i razem pojedziemy. Ale moj dr jest w szpitalu jutro, w srode i piatek. Chce zeby to on zrobil bo mu ufam a jestem panikara i rozne cyrki moge tam odwalic. Wiec jesli z mezem to w piatek.
Ale juz mi chodzi po glowie zeby zalatwic kogos do dzieci i pojechac w srode. Tylko kto mi zostanie z dziecmi na pol dnia w obecnej sytuacji.
W sumie jak maz wroci to tez jest problem dzieci. Wiec moze byc i tak tak ze on z nimi zostanie a ja pojade sama.

Powiedzcie mi czy dam rade pozniej auto prowadzic? Do szpitala mam z domu 40km w jedna str. Dam rade wrocic po zabiegu?

@sówka91- ja nie chce tabletek na wywolanie. Chce miec to szybko za soba. Mam 40 lat i 2 dzieci. Kolejnej ciazy nie planuje wiec az tak bardzo nie dbam o szyjke. Chce zeby juz bylo po wszystkim
 
reklama
U mnie tak jak myslalam. Nic z tego. Dzis 9+1 a zarodek zatrzymal sie na 7tyg.
Ostatnio jak bylam w 6+4 to zarodek mimo ze dosc plaski to odpowiadal mniej wiecej om. Teraz jest na poziomie 7tyg czyli praktycznie nic nie urósł. Serca oczywiscie brak. Dostalam skierowanie na zabieg. Ze wzgledu na to ze maz wraca w srode lub czwartek ide do szpitala w piatek i moj lekarz ma sie mna zająć.

Mozecie mi pokrotce powiedziec jak taki zabieg wyglada? Uspia mnie czy jak? Lekarz powiedzial ze mam przyjsc ok 9tej i wyjde po 15tej

@sówka91 - super ze u Was wszystko dobrze. Spokojnej ciąży życzę

Bardzo mi przykro:(.
Usypiają. Cały proces od momentu uśpienia do obudzenia trwa ok 30 min. Potem 1-2h leżysz. Powinien zbadać Cię lekarz i dać wypis.
 
Dziewczyny dawno tu nic nie pisała dlatego melduje się że ja tez jestem po wizycie.
Odebrałam wyniki biopsi endriometrium komórki nk na bardzo wysokim poziome mi wyszły (tak powiedziała Pani Doktor )a takto wszystko w normie w załączniku przesyłam zdjęcie
Wyniki allo mlr po szczepieniach będę miała dopiero około 26.03
Oczywsice ten cykl jest stymulowany i dzisiaj w dniu 11 mam 3 pecherzyki 22,18,15 endriometrium 7.6 w środę mam rano zrobić sobie zastrzyk ovitrell a w czwartek mam przyjść na podanie accofil domaciczne (pierwszy raz będę miała z nim do czynienia) potem mam luteinę dopochwowo acard i zastrzyki neoparin i to chyba tyle Zobacz załącznik 1092484
Zastrzyki już po pozytywnym teście czy jeszcze przed ?
 
@nafoczka @Oczekujaca123 @Destino @sówka91 @roki_1991 dziękuję Wam dziewczyny za wsparcie. Ogólnie do tej pory sie trzymalam, w sumie to sie spodziewalam tego bo jednak moj lekarz juz na pierwszym usg mowil ze nie jest za dobrze. Na drugim pecherzyk troszke podgonil i dawal 50 na 50. Specjalnie czekalam do tego tyg z wizyta zeby juz nie bylo zadnych watpliwosci. Lekarz mi tlumaczyl ze zarodek byl pewnie z wadami i dlatego. Wiecie po synku to juz wszystkiego moge sie spodziewac. Trzymam sie bo dzialam zadaniowo. Jeszcze przed wizyta mialam w glowie ze albo serduszko i ciaza albo zabieg. Innej opcji nie przewiduje. Nie chce zadnych tabletek. Nie chce czekac. Chce to miec za soba.
Maz mowi ze mam czekac az wroci i razem pojedziemy. Ale moj dr jest w szpitalu jutro, w srode i piatek. Chce zeby to on zrobil bo mu ufam a jestem panikara i rozne cyrki moge tam odwalic. Wiec jesli z mezem to w piatek.
Ale juz mi chodzi po glowie zeby zalatwic kogos do dzieci i pojechac w srode. Tylko kto mi zostanie z dziecmi na pol dnia w obecnej sytuacji.
W sumie jak maz wroci to tez jest problem dzieci. Wiec moze byc i tak tak ze on z nimi zostanie a ja pojade sama.

Powiedzcie mi czy dam rade pozniej auto prowadzic? Do szpitala mam z domu 40km w jedna str. Dam rade wrocic po zabiegu?

@sówka91- ja nie chce tabletek na wywolanie. Chce miec to szybko za soba. Mam 40 lat i 2 dzieci. Kolejnej ciazy nie planuje wiec az tak bardzo nie dbam o szyjke. Chce zeby juz bylo po wszystkim
Nie wiem czy to dobry pomysł wracać autem do domu. To jednak jest znieczulenie ogólne.nie wiem czy coś wypuszcza ze szpitala samą
 
Wlasnie nie wiem. Chcialabym zeby mnie uspili. Pytalam lekarza czy nic nie bede pamietac to powiedzial ze cos tam bede pamietac. I teraz nie wiem czy mnie uspia czy co chca ze mna zrobic. Kazal byc na czczo. Nic nie jesc i nie pic.
Normalnie mnie przyjma na oddzial? Mam brac pizame klapki itd??? Mozna miec swoja koszule na zabieg czy tak jak do cc daja te zielone gustowne wdzianko?
Po tym zabiegu to wystarcza zwykle podpaski czy tak jak po porodzie te wielkie trzeba???
Bardzo mi przykro:(.
Usypiają. Cały proces od momentu uśpienia do obudzenia trwa ok 30 min. Potem 1-2h leżysz. Powinien zbadać Cię lekarz i dać wypis.
 
Miałam w znieczuleniu ogólnym i nic nie pamiętałam. Byłam w swojej piżamie, ale tuż przed zabiegiem kazali mi się przebrać. Po zabiegu nie powinnaś sama prowadzić auta. Możesz wrócić do domu z osobą towarzyszącą. Chyba, że twój lekarz ma inny plan
Wlasnie nie wiem. Chcialabym zeby mnie uspili. Pytalam lekarza czy nic nie bede pamietac to powiedzial ze cos tam bede pamietac. I teraz nie wiem czy mnie uspia czy co chca ze mna zrobic. Kazal byc na czczo. Nic nie jesc i nie pic.
Normalnie mnie przyjma na oddzial? Mam brac pizame klapki itd??? Mozna miec swoja koszule na zabieg czy tak jak do cc daja te zielone gustowne wdzianko?
Po tym zabiegu to wystarcza zwykle podpaski czy tak jak po porodzie te wielkie trzeba???
 
A czemu badasz prolaktyne po tabletce skoro ta zerowa masz dobra? Slyszalam ze odchodzi sie od tego badania z tabletka.
Sama prolaktyna bym sie tak nie przejmowala bo jestem przykladem ze nawet z wysoka mozna zajsc w ciążę. Ja w 5-6tc mialam prl 103. Wiec zaszlam pewnie jak byla w granicach 70-80. U mnie to standard. To juz nie moja pierwsza ciaza w ktora zachodze przy takiej prolaktynie wiec jak dla mnie sama wysoka prl nie zawsze utrudnia zajscie.


Dziewczyny ze stresu nie spie od 4 rano. Dzis o 15.50 mam wizyte. Trzymajcie kciuki żeby w ogóle sie odbyła

Badam, bo zatrzymała mi się owulacja, bez niej w ciąże nie zajdę. Zobaczę co powie mi lekarz. Oby wizyta się odbyła.

Doczytałam teraz wątek, bardzo mi przykro. Mocno przytulam.

@dagmarie25 płaska krzywa? A jakaś dietę stosowałaś?
 
Ostatnia edycja:
reklama
Nie wiem co on kombinuje ale chce spac i nie pamietac. Poczekam lepiej do piatku i pojade z mezem bo maz tez nalega ze mam czekac na niego i nigdzie sama nie jechac. I wtedy powuem ze jestem z kims i ze chce spac. Bo w sumie ja sama zapyralam lekarza czy moge sie sama zawieźć i przywieźć to podumal i stwierdzil ze ok, ze najwyzej poleze godz dwie dluzej az znieczulenie pusci i powolutku wroce. Ale tak to powiedzial ze teraz nie wiem jakie mialoby byc to znieczulenie
Miałam w znieczuleniu ogólnym i nic nie pamiętałam. Byłam w swojej piżamie, ale tuż przed zabiegiem kazali mi się przebrać. Po zabiegu nie powinnaś sama prowadzić auta. Możesz wrócić do domu z osobą towarzyszącą. Chyba, że twój lekarz ma inny plan
 
Do góry