reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

@olaa90 ja mam guza na watrobie i bralam encorton 15 i siofor 1000. Guz jaki byl taki jest. Miedzy innymi po to, by oglupic i immunologie, i jego samego

@Kwiatuszekk23 sliczne twoje ludziki. Napatrzec sie nie mozna

@bea25ta ja ciagle mysle o 2, choc nie wiem czy sie zdecyduje. Ciaza jednak mocno przeorala moje cialo. Ale takiej wpadeczki, to sama bym sobie zyczyla

@magda1208 powoli do przodu. Robisz krok i decydujesz. Na kazdym etapie mozna zrezygnowac, albo isc dalej. Tu nie liczy sie co chcemy, a co dobre dla dziecka. My mielismy wziac Hubcia, dzis jestem pewna, ze dobrze, ze go nie mamy. Nie poradzilibysmy sobie z opieka nad nim. A on mial wspaniala matke zastepcza

@mala79 podobno po laparo latwiej zajsc w ciaze. Cos w tym jest, bo mi tez bylo latwiej

@burczus ku pokrzepieniu Nati jest z niedzialajacego jajnika przyrosnietego razem z jajowodem do macicy. Biologia zawsze bedzie zaskakiwac

Napisane na HUAWEI CUN-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
reklama
@bea25ta wiesz ja ogólnie jestem aktywna i w łóżku i po za nim :D a forum czytam czytam jak jestem w stanie wspomóc kogoś swoją wiedzą to staram się to robić :D

@dżoł wydaje mi się że to już nie owi <3 kciuki kochana &&&
 
Dzis dopiero 21 dc/29 wiec to niemozliwe ale dziekuje za kciuki [emoji8]


Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom
 
@dżoł oby to były resztki z ovi + beta z gniazdka :) Siknij jutro - jak będzie taka sama, a nie słabsza, to znaczy, ze jest dobrze :)
@mała79 1 drożny jajowod to 50% szans na bobofrutka :) Ważne, ze działa chociaż jeden :)
@bea25ta ja tez zauważyłam, ze forum ucichło. Chyba wszyscy uprawiają prywatę ;) Dzięki za pamięć o mamie - jest w muare ok :)
A ja pisałam wyżej - accofil rozwalił cały cykl, nici ze starań. Proszę trzymajcie kciuki, żeby wszystko wróciło do normy, bo wiek mi daje do głowy i każdy kolejny miesiąc to dla mnue dramat. A odkąd wyszłam w pazdxierniku ze szpitala, to z każdym kolejnym jestem w większej i czarniejszych d..... albo torbiel, albo biochemiczna, albo ten pieprz. accofil, który zablokował 2 owu. Także @mała79 patrz na to, ze Ty chociaż masz owu ;)
@marzycielka81 a co z autem wyszło?
 
@marshia nic. Czekamy na odpowiedz od ludzi, ktorzy walcza z ubezpieczylami. Poza tym wystawilismy go na aukcje i nikt nie chce kupic. Ubezpieczyciel wystawil na licytacje i w poniedzialek wrocimy do tematu. Trzymam mocno kciuki. Dobrze ze z Twoja mama w miare ok.

@magda1208 zycze Ci duzo sily.

@mala79 u mnie jak u Burczus jeden jajowod ma w nosie prace.

U mnie na razie robimy badania do in vitro. Poza tym walcze z poczuciem bez sensu

Napisane na LG-M700 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@bea25ta ucichlo bo chyba nie czuje sie tej zyczliwosci co dawniej za duzo bylo obostrzen o czym nie pisac itd
Jak cos pisalam to nikt nawet nie reaguje to mozna poszukac miejsca gdzie indziej
Ja tu jestem bo mi forum pomoglo to staram sie tez pomóc jak cos wiem.
@marshia nie wkrecaj sie w ten wiek wiem ze to trudne ale owu mialas i moze byc znowu dobrze
Moim zdaniem i nie mowie tego zlosliwie ale z troski Ty dalej nie masz dobrego lekarza i planu- moze sie zapisz do tego Przybycienia immunologa Sachy bo wiem ze Maliny nie chcesz a po drodze dzialaj po swojemu jak chcesz. Albo innego dobrego gina ktory wielu osobom pomógł.
Ja rok czekalam zeby sie starać w ogole ale sama wolalam nie eksperymentowac.
Malina robi wrazenie lekarza jak sie wszystkim zajme i to zrzuca z nas pewien ciężar.



Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@iveo ja nie eksperymentuję sama. To co brałam, to zalecenia Pasnika. Ja przez SM niewiele mogę zrobic, wiec nic mi po Malinie, który tylko szczepi, nic mi po Przybycieniu, który daje accofil jako iniekcje. Paśnikowi wierze jako immunologowi i nie zaryzykuję rozwiązań, które on uważa za niebezpieczne dla mnie. A to, ze nie zadziałało ma mnie - złośliwy uśmiech losu jak zawsze :(.
Intralipid dodatkowo konsultowałam ze specem od in vitro, chyba najlepszym we wro. Wg niego mam starać się naturalnie jeszcze przez ten rok, właśnie z intra, "bo zachodzę". On nawet nie kazał się stymulować, skoro owulacje są (a przynajmniej były przed accofikem). Także to nie jest tak, ze nie mam dobrych lekarzy - mam tylko ograniczenia w postaci SM :/
 
dzięki dziewczynki muszę myśleć pozytywnie, bo tyle już przeszłam że nie mogę się poddać.
@marshia ja wierzę że u ciebie na nowo się poukłada i będzie dobrze, jesteś bardzo pozytywną osobą, myśl optymistycznie i pamiętaj wiek to tylko wiek, jak wszystko działa to olej to. Myślę że po tym accofilu znowu owu ci wróci, kciuki trzymam
@burczuś a ty już zaczełaś wycieczki do Łodzi, kiedy szczepienie?
@dżoł zaciskam kciuki[emoji110] [emoji110] [emoji110]
@bea25ta dzięki pomyślę o tych monitoringach. Własnie coś mi się ciężko dziś oddycha pewnie to ten gaz, zacznę machać rękami jak polecasz, choć sił wiele nie mam.

Napisane na HUAWEI ATH-UL01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry