reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

@bertha a czemu Ty nie masz wskazanych szczepień? Czy u Ciebie nie ma podejrzenia mieszajacej immunologii?

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom

Wiesz co, jak przyszłam do Pasnika to powiedziałam na wstępie ze nie chce na razie szczepień bo mój M generalnie już chce kończyć starania ze tyle procedur w to angażujemy wiec ja nie mam teraz pół roku czasu na szczepienia.
Stad zostaliśmy na tamta procedurę na samym sterydzie, heparynie i intralipidzie, potem mailowo zapytałam o immunosupresje i ją brałam w styczniu, potem jeszcze o accofil dopytałam i dostałam zalecenie na jednorazowy zastrzyk.
No ale nie zachodzę.
Immuno mam porąbane bo cytokiny rozwalone.
Ciekawe czy ona mi nie pozwala zajść, czy jednak głowa..?

Na razie podchodzimy do ivf trzeciego i prawdopodobnie będzie to nasze ostatnie podejście...
 
reklama
@bertha tylko ja wiem ze jest tak ze organizm np odrzuci zarodek po in vitro przez immunologie
Ten Twoj dr on in vitro w ogole w immuno nie wierzy?

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@bertha tylko ja wiem ze jest tak ze organizm np odrzuci zarodek po in vitro przez immunologie
Ten Twoj dr on in vitro w ogole w immuno nie wierzy?

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom

Teraz będę podchodzić u Gizlera w Invimed we Wro. On na szczęście trochę o immuno wie i stosują tam i intralipid i accofil i steryd i o immunosupresji rozmawialiśmy. Także jestem spokojna. Jakieś zalecenia od Pasnika mam, on tez coś zaproponuje i wybierzemy najlepsza opcje. Plan jest żeby zrobić mocno stymulacje, nie robić od razu transferu, tylko dopiero w kolejnym cyklu, a przez ten cykl przygotować organizm żeby nie odrzucił zarodka. Także jestem spokojna o to.
Mniej spokojna jestem o ilość uzyskanych jajek i zarodków.
 
@bertha to w sumie zawiodlas sie na Lewandowskim?

Napisane na LG-M700 w aplikacji Forum BabyBoom

Nie ze się zawiodłam. Poszliśmy do Gizlera żeby inne spojrzenie dał, żeby zrobić iui. Ale iui powiedział ze nie ma sensu, a poza tym zrobił dobre wrażenie na mnie i zaproponowal ciekawe podejście do ivf - ze on chciałby uzyskać u mnie wszystkie te moje pecherzyki antralne. Iść w ostra stymulacje. Lewy proponował cykl naturalny - czyli jeden pęcherzyk. Do tego dojazdy do wawy vs na miejscu we wro. Także z tego wszystkiego wybraliśmy Gizlera we wro. Wole na miejscu i mieć szanse na więcej pęcherzyków jednak.
A i jeszcze podejście do immuno się różni - Lewy nie miesza się w te tematy, a Gizler jak najbardziej wie co i jak i maja jakieś standardowe podejście już wyrobione w Invimed.
 
Nie ze się zawiodłam. Poszliśmy do Gizlera żeby inne spojrzenie dał, żeby zrobić iui. Ale iui powiedział ze nie ma sensu, a poza tym zrobił dobre wrażenie na mnie i zaproponowal ciekawe podejście do ivf - ze on chciałby uzyskać u mnie wszystkie te moje pecherzyki antralne. Iść w ostra stymulacje. Lewy proponował cykl naturalny - czyli jeden pęcherzyk. Do tego dojazdy do wawy vs na miejscu we wro. Także z tego wszystkiego wybraliśmy Gizlera we wro. Wole na miejscu i mieć szanse na więcej pęcherzyków jednak.
A i jeszcze podejście do immuno się różni - Lewy nie miesza się w te tematy, a Gizler jak najbardziej wie co i jak i maja jakieś standardowe podejście już wyrobione w Invimed.

Wlasnie mi to samo teraz zaproponowal Lewandowski jeden pecherzyk na naturalnym cyklu i troche sie boje, ze to za malo. On twierdzi, ze niby wiecej jajeczek to slabsza ich jakosc... Ja sie boje w Poznaniu podchodzic. Stracilam wiare w Medart. Caly czas bije sie z myslami czy moze tez nie powinnismy o immumologie zachaczyc.

Trzymam za Was kciuki. Mam nadzieje, ze Wam sie uda



Napisane na LG-M700 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry