reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
Strawbelka, ja juz sie naczytalam takich slutkow ubocznych, ze nic mnie nje zdziwi.

Migaal, kurde :( kciukam za pozostala komoreczke!
 
Strawbelka te skutki uboczne to dla matki czy dziecka ?
No dobrze, powiem Wam, bo za chwile wszystkie beda sie pytac.
Powiedzial ze oprocz wady serduszka i rozszczepu moze powodowac u chlopcow cos z jadrami, ze moga byc bardziej kobiecy. U dziewczynek cos z wargami sromowymi.
Pewnie to rzadkosc ale ryzyko tez takie jest.
 
ja mam amh 12 czy 15 nie pamiętam:p
Lumia
A u ciebie jak takie amh wysokie to te komórki same chyba nie pękają ???
Bo nie pamiętam .

Doris
Super fura !!!
I super że już 30 tygodni !!!!!!

Arda
Fondie
Wszystkiego naj naj naj lepszego .
I spełnienia marzeń a najbardziej tego jednego upragnionego .

Migall
Czekamy z Tobą na dobre wieści !!!!!

My dzisiaj po komunii najedzeni , przyjechaliśmy po 18 .
Potem byłam ze starszym synem na pogotowiu bo jest przeziębiony i ma 39 stopni .Obym tylko nic nie złapała.... a młodszy też dycha i kaszle jak grużlik .
 
Ostatnia edycja:
Strawbelko a pamietasz jak mi Przyb. dal kategoryczne NIE dla sterydu? wiec widzisz tak to juz jest, ze opinie sa podzielone :-( jak potem jak wyszla wada serduszka wszystko roztrzasalam. Wierzymy ze bedzi/musi byc dobrze :-*

Ardusia zycze Ci duzo wiary, zdrowia i kompetentnych osob na swojej drodze, ktorzy pomoga Ci to osiagnac dajac poczucie bezpieczenstwa :-*

Dobrej nocy.. na Godzille juz pora (tak pieszczotliwie nazywa mnie M.) :-D
 
Strawbelko a pamietasz jak mi Przyb. dal kategoryczne NIE dla sterydu? wiec widzisz tak to juz jest, ze opinie sa podzielone :-( jak potem jak wyszla wada serduszka wszystko roztrzasalam. Wierzymy ze bedzi/musi byc dobrze :-*

Ardusia zycze Ci duzo wiary, zdrowia i kompetentnych osob na swojej drodze, ktorzy pomoga Ci to osiagnac dajac poczucie bezpieczenstwa :-*

Dobrej nocy.. na Godzille juz pora (tak pieszczotliwie nazywa mnie M.) :-D
Dobrej , spokojnej nocki .Nafoczko .

Ja przez ten steryd też jestem w strachu .......
Od dwóch dni biorę 12,5 mg .
Jutro idę do mojej ginki na 12 30 na wizytę to się podpytam o to jak z niego schodzić ...
Mam nadzieję że moja fasolka jest cała i zdrowa ..
 
Ostatnia edycja:
Susana
Ja mam pco, a wlasnie taki duzy wynik jest jednym z objawow. Jak juZ urosna jajca to raczej nie mam problemu z tym zeby pekly, choc gin daje mi ovitrelle. Ja raczej mam problem w ogole z owulacja. I zeby byla jestem stymulowana ;-)

Migall
Kciuki ZAciskam zeby druga komorka sie ladnie zaplodnila&&&&&&&&&

Kolorowych do poduchy :-*
 
reklama
Dobrej , spokojnej nocki .Nafoczko .

Ja przez ten steryd też jestem w strachu .......
Od dwóch dni biorę 12,5 mg .
Jutro idę do mojej ginki na 12 30 na wizytę to się podpytam o to jak z niego schodzić ...
Mam nadzieję że moja fasolka jest cała i zdrowa ..
Susana to napisz potem co Ci powiedziala.
 
Do góry