reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Porod

Dołączył(a)
29 Luty 2024
Postów
10
Cześć dziewczyny. Chciałam się poradzic bo nie wiem co mam zrobić. Jestem w 3 ciąży ciągle myślę o porodzie i nie mogę sobie z tym poradzić, a to dlatego że jak rodziłam 2 syna były komplikacje, poród ogólnie był bardzo bolesny i straszny na tyle ze moj mąż uciekł. Dodam jeszcze że mój syn ważył 4,500 jak się urodził. Potem miałam taka taume , że dostalam nerwicy lękowej i musiałam brać leki psychotropowe:( cieszę się z tej ciąży ale jak pomyślę sobie o tym, że mam sama rodzic trzęsę się płacze na samą myśl. U nas cesarka na życzenie nie wchodzi w grę;( co mogę zrobić żeby mieć te cc ?
 
reklama
Co możesz zrobić? Jak nie masz wskazań to możesz kłamać, nikt Ci nie zabroni…
Jednak myślę że cc w Twoim przypadku to nie wyjście. To może być tak samo lub bardziej traumatyczne przeżycie.
Uważam, że warto spróbować przepracować to co przeszłaś i oswoić się z lękiem, bo to będzie zawsze w Tobie siedzieć.
Najpierw terapia, a później jak wyczerpiesz opcje to cc. Takie jest moje zdanie.
 
4500 gramów to już makrosomia, która jest wskazaniem do CC sama w sobie... Czy trzecie dziecko też zanosi się na duże?
 
4500 gramów to już makrosomia, która jest wskazaniem do CC sama w sobie... Czy trzecie dziecko też zanosi się na duże?
Pierwszy syn ważył 3800 urodził się przed terminem. Teraz jestem dopiero w 12 tc. Moja mama urodzila 3 dzieci i wszystkie też powyżej 4 kg ..
 
reklama
reklama
Do góry