reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poród

Każdy dzień w łonie mamy jest dla dziecka bardzo ważny, dzis się wystraszyłam ponieważ pojawiły się bóle w dole brzucha jak na okres oraz bóle pleców i kłócie w spojeniu łonowym. Odrazu z narzeczonym pojechaliśmy do lekarza który wykonał KTG, ale skurczy brak
 
reklama
Każdy dzień w łonie mamy jest dla dziecka bardzo ważny, dzis się wystraszyłam ponieważ pojawiły się bóle w dole brzucha jak na okres oraz bóle pleców i kłócie w spojeniu łonowym. Odrazu z narzeczonym pojechaliśmy do lekarza który wykonał KTG, ale skurczy brak
Ja też uważam, że lepiej pojechać i sprawdzić, nawet gdybyś miała być co drugi dzień.
Zwłaszcza jeśli występują bóle pleców. A do donoszonej ciąży, ile Tobie zostało?
 
Ja też uważam, że lepiej pojechać i sprawdzić, nawet gdybyś miała być co drugi dzień.
Zwłaszcza jeśli występują bóle pleców. A do donoszonej ciąży, ile Tobie zostało?
termin porodu mam wyznaczony na 28 sierpnia, ale lekarz stwierdził, że poród odbędzię się na pewno wcześniej ze względu na skróconą szyjkę oraz to, że dzieciątko jest już bardzo nisko ułożone od 34 tygodnia ciąży
 
termin porodu mam wyznaczony na 28 sierpnia, ale lekarz stwierdził, że poród odbędzię się na pewno wcześniej ze względu na skróconą szyjkę oraz to, że dzieciątko jest już bardzo nisko ułożone od 34 tygodnia ciąży
Czyli mamy tą samą datę, tylko, że u mnie cc. Ja szyjkę też mam skróconą, dziecko nisko od początku i jest tylko coraz niżej. Nie ma możliwości przewidzieć, kiedy nastąpi poród. Jestem w grupie przyszłych mam, które od ponad połowy swoich ciąż mają skrócone szyjki, skurcze a większość rodzi po terminie 😊.
Jeżeli skurcze będą się nasilać, wg mnie zawsze powinno się pojechać na Izbę. Jeśli natomiast przechodzi np. po kąpieli, lekach rozkurczowych, to raczej jeszcze nie czas.
Link go ww.grupy:
 
No różnie bywa jednak w większości przypadków nie da się nie zauważyć. Nie bolało?
Mam niebolesne miesiączki (tzn czasem się zdarzy boleśniejszy okres, ale przeważnie jest bez bólu). Skurcze porodowe były trochę mocniejsze niż te na okres. Nawet nie wiem kiedy poszło rozwarcie na 10 (mój lekarz zawołał mnie z korytarza na badanie jak spacerowałam i powiedział że prawie już na 10cm; ogólnie to rodziłam pod opieką kogoś innego, ale był w gabinecie obok i mnie widział i zawołał). Parte nie bolały wcale, przysypiałam na partych. Chciano mi podać sztuczną oksytocynę, ale się nie zgodziłam i urodziłam bez.
 
reklama
Mam niebolesne miesiączki (tzn czasem się zdarzy boleśniejszy okres, ale przeważnie jest bez bólu). Skurcze porodowe były trochę mocniejsze niż te na okres. Nawet nie wiem kiedy poszło rozwarcie na 10 (mój lekarz zawołał mnie z korytarza na badanie jak spacerowałam i powiedział że prawie już na 10cm; ogólnie to rodziłam pod opieką kogoś innego, ale był w gabinecie obok i mnie widział i zawołał). Parte nie bolały wcale, przysypiałam na partych. Chciano mi podać sztuczną oksytocynę, ale się nie zgodziłam i urodziłam bez.
No to zazdroszczę;-)
 
Do góry