reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Porod w 15 tc

Ja popieram dziewczyny. Skonsultuj to jeszcze z kimś. Wiem, że mało czasu jest bo nie możesz wiecznie być z martwym dzieciątkiem w brzuchu ale moze jeszcze jest szansa na inne rozwiązanie...
 
reklama
Ta sytuacja trwa tak strasznie długo, jak tak można poniżać kobietę co oni myślą że to jakaś maszyna bez serca, uczuć. Dziewczyna jak widać została z tym problemem zupełnie sama, jest młoda a tu taki prezent na dalsze życie, każą jej wybierać czy chce mieć dzieci czy nie. Przecież to oczywiste. Rozumiem że informują ją o ewentualnych skutkach ubocznych ale tak na zdrowy rozsądek już dawno oni powinni Ci pomóc, to jest ich zasrany obowiązek pomóc i nie dopuścić do sytuacji w jakiej jesteś teraz. Słynny szpital w Starachowicach czy co do cholery jasnej. Nóż w kieszeni się otwiera jak o czymś takim się czyta i słyszy. Sprawa do Prokuratora powinna trafić bez dwóch zdań.
Ja też nie dawno rodziłam, mąż zrobił zadymę na oddziale jak nie chcieli mi dać więcej tabletek przeciwbólowych a w takiej sytuacji chyba by rozszarpał tych konowałów.
Dziewczyno trzymaj się, współczujemy Ci strasznie i trzymamy kciuki aby wszystko dalej było w porządku.
 
Nie mialam sie jak odezwac. Jestem juz po zabiegu abrazji. Wszystko sie udalo. Teraz moge zebrac sie do siebie i jakos to wszystko poukladac. Czuje pustke w sobie. Zawsze bedzie mi go brakowalo.
 
Ale z macica wszystko wporzadku? ogromne wyrazy współczucia. Musisz dojść do siebie innego wyboru nie masz. Będziesz chciała się wygadać to pisz:sad:
 
Nie mialam sie jak odezwac. Jestem juz po zabiegu abrazji. Wszystko sie udalo. Teraz moge zebrac sie do siebie i jakos to wszystko poukladac. Czuje pustke w sobie. Zawsze bedzie mi go brakowalo.


@rany_boskie - trzymaj się dziewczyno, musisz być dzielna. Przesyłam Ci ogromne wyrazy wsparcia i tyle ciepła ile tylko możesz przyjąć. Jesteś prawdziwą komandoską! :ninja2: Wszystko się jeszcze ułoży!!
 
Dopiero teraz odczytalam.. co za dramat.. jak z macica?? rozumiem, że Oki skoro mówisz ze się udało??
Zawsze juz będzie brakować Ci Twojego skarbu.. musisz nauczyć się żyć z ta pustka.. może źle to zabrzmi w obecnej sytuacji ale często bywa tak, że kolejna ciąża pomaga.. w końcu wraca do Ciebie Twój Aniolek..
Tule Cie mocno i życzę byś mimo tych makabrycznych przeżyć szybko wróciła do siebie.
 
Macica w porzadku, ladnie sie doczyszcza nic nie boli. Moze za jakis czas doczeka sie kolejnego lokatora. Mysle, ze czas troche zlagodzi bol. Najwazniejsze jest wsparcie bliskich ktorzy bardzo o mnie dbają. Dzieki za pomoc Kobietki :-*
 
reklama
Silną i mądra kobietą jesteś. Jak będziesz chciała pogadać to pisz, tu zawsze ktoś jest kto Ci da trochę słów otuchy. :)
 
Do góry