reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Porady techniczne - cytowanie, wstawianie zdjęć itp...

dziewczyny, czy macie może jakiś program lub pomysł, dzięki któremu mozna wyciąć kawałek filmu w wkleic go na BB? chciałam wam cos pokazać, ale film ma 50MB...
 
reklama
Ja oczywiscie na sekunde, no i ciagle nie obczytałam zaległości :zawstydzona/y:
Ale zaintrygowało mnie jedno - co to są te kosze przy niektórych wątkach????
Chyba tego wczesniej nie było :eek:
 
Wstawianie zdjec przez ta strone FotHost.pl - darmowy hosting zdjęć, obrazków, własne albumy

Klikamy na PRZEGLADAJ i wybieramy z komputera swojego zdjecie ktore chcemy pokazac na forum.
Pod spodem zaznaczamy kwadracik przy Zmianie rozmiaru i zmieniamy na (640x480 na forum)
i klikamy na DODAJ TO!!!!!
Gdy zdjecie sie juz pokaze,bedzie pod nim 7 kodow, my kopiujemy ten 4-ty
Kod duzego obrazka na forum. ( jak ktos chce wkleic miniaturke kopiuje ten 3 kod)

Skopiowany kod wklejamy w swojego posta:tak:(jesli chcemy zobaczyc jak wyszlo,klikamy w Podglad wiadomosci a potem Zatwierdzamy odpowiedz konczac posta)




 
dziewczyny albo jestem ślepa albo nie widzę ty nic na temat dodawania zdięć:confused:
Bylam pewna ze byla instrukcja :sorry2:Teraz juz jest wiec edytuj tego posta na watku ze zdjeciami Wczoraj i dzis i tam zrob krok po kroku tak jak napisalam .W razie czego pisz jak masz jakies pytanka :tak::-)
 
dziewczyny, czy macie może jakiś program lub pomysł, dzięki któremu mozna wyciąć kawałek filmu w wkleic go na BB? chciałam wam cos pokazać, ale film ma 50MB...
Miesiąc minął zanim przeczytałam :sorry2:
... mam z netu taki program ANY VIDEO CONVERTER
Potrzebny jest mi do zmiany formatu( mój aparat nagrywa filmy w formacie mov a wole avi bo np. idzie na niektórych odtwarzaczach DVD) lub do wyciągania tylko dźwięku z filmu. Tam jest taka opcja , że wrzucasz filmik na takim małym ekraniku po prawej stronie okienka zaznaczasz poczatek i koniec - wycinajac w ten sposób potrzebny fragment.
Zmieniam tym programem format filmików z komórki bo tam jest jakis dziwny.


też byłam pewna, ze jest tu instrukcja wklejania zdjęć ale jest na wątku o zdjęciach dzieci.
https://www.babyboom.pl/forum/2894148-post475.html
https://www.babyboom.pl/forum/2819170-post451.html
https://www.babyboom.pl/forum/2894549-post476.html
 
Dziewczyny, jak usunąć posta? Kiedyś mi się udało, ale teraz za chiny nie mogę sobie przypomnieć co wtedy zrobiłam :sorry2:
 
Kangurka, no właśnie dziwna sprawa wynikła, bo normalnie mam opcję kasowania postów, a na zamkniętym nie mam :dry:
 
reklama
przypominam watek...

jak mam ustawić sygnaturę zeby nie było tego wstrętnego napisu przy zdjęciu "Ten obrazek jest przeskalowany,....."
 
Do góry