reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ponad 5 tydzień ciąży, ból krzyża bardzo delikatne plamienie..

Byłam na izbie przyjęć. Badanie USG ok, i badanie zwykle dopochwowe też wszystko rozwija się dobrze. Zero krwawien. Najwyrazniej przemęczenie... Ale ile się osłuchałam na izbie ze dupe zawracam, bo chce upewnić się ze w ciąży jestem to moje.. Ale najważniejsze że wszystko ok :)
Nie przejmuj się, ja gdy byłam na izbie tez się krzywo pielęgniarka patrzyła i była bardzo nie mila... jakby za karę tam pracowali... to ich obowiązek.. To super, że wszystko dobrze 🥰
 
reklama
Byłam na izbie przyjęć. Badanie USG ok, i badanie zwykle dopochwowe też wszystko rozwija się dobrze. Zero krwawien. Najwyrazniej przemęczenie... Ale ile się osłuchałam na izbie ze dupe zawracam, bo chce upewnić się ze w ciąży jestem to moje.. Ale najważniejsze że wszystko ok :)
CzaSem trzeba się nasłuchać. Ale bezpieczeństwo dziecka jest ważniejsze niż czyjeś głupie gadanie. Super, że wszystko w porządku [emoji176]
 
Do góry