reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pomóżcie

Ja starałam się o drugie dziecko 6 miesięcy... pierwszy test robiłam 4 dni po terminie spodziewanej miesiączki i wyszedł negatywny bardzo bolał mnie wtedy brzuch i brałam leki bo stwierdziłam że niedługo dostane tą miesiaczke...miną tydzień zrobiłam drugi test i wyszedł pozytywny :) Dosyć zdziwiona byłam :)
 
reklama
@bezeluszek @ivvonka @Megami @Mamaa20

Wizytę mam dopiero za tydzień.. od kiedy dostałam miesiaczke spozniajaca sie 2 tygodnie, dostalam ją 16nastego, trwala do 20ego a od dwóch dni mam plemienia brązowe, strasznie bolą mnie jajniki, słabo mi, mam mdłości i wogule czuje się źle strasznie jakoś.. martwię się....

Napisane na SM-G928F w aplikacji Forum BabyBoom
??

Napisane na SM-G928F w aplikacji Forum BabyBoom
 
@bezeluszek @ivvonka @Megami @Mamaa20

Wizytę mam dopiero za tydzień.. od kiedy dostałam miesiaczke spozniajaca sie 2 tygodnie, dostalam ją 16nastego, trwala do 20ego a od dwóch dni mam plemienia brązowe, strasznie bolą mnie jajniki, słabo mi, mam mdłości i wogule czuje się źle strasznie jakoś.. martwię się....

Napisane na SM-G928F w aplikacji Forum BabyBoom
Kochana pamiętaj ze ciąże można sobie wkrecić :( ja za każdym razem gdy mi sie spóżniaj miałam mdłości niestety
 
reklama
Do góry