reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pomocy!!! moja córka widziała mnie w niekomfortowej sytuacji z partnerem

reklama
A tak serio... Jak dziecko wejdzie, to co zrobić? Zastanwiam się, jak kiedyś będziemy tłumaczyć dziecku, które się obudzi i przyjdzie do nas, a my się za późno zorientujemy... Nasz prawie trzylatek budzi się z nocy codziennie, zazwyczaj trochę później, bliżej poranka. Jednak może się obudzić wcześniej. A ja już mam przed oczami jego stojącego w drzwiach i "co to robicie? Po co? Jak? Mogę z Wami?" 🤦‍♀️
Nam jakoś w wieku 3 lat wmaszerował maluch. Żyje do dziś, urazu nie ma 🤣
Wytłumaczyłam, że nic złego się nie dzieje, że rodzice się kochają i tak to sobie m.in okazują. W szoku nie był, bo nie raz widział nas nago więc to nie był temat tabu. Później po prostu, przymykaliśmy drzwi od naszego pokoju. Jakbym miał się obawiać nakrycia momentu sexu przez dziecko to musiałabym zrezygnować z niego do czasu wyprowadzki dzieci z domu 🤣
 
Przecież to zmyślona historia, już taka identyczna była na forum tylko wiek zmieniony, szkoda czasu na komentowanie, a trollowanie mnie bawi,ze tez komus się chce 😄
 
Ja to ogólnie niespecjalnie rozumiem z czego robić problem. Jak ktoś się boi, to zainstalować zamek albo jakąś blokadę na drzwi. Jak się nie boi, to skorzystać z porad wyżej wymienionych. Chyba, że są pary, które głuchną i ślepną podczas seksu i wszystko im jedno czy są w domu sami czy obok śpi dzieciak, to wtedy faktycznie kiepskawo. Mieliśmy takich sąsiadów kiedyś. Ona się darła jak opętana, a córka jak mniemam spała w tym samym mieszkaniu. Znam i taką kobietę, która twierdziła, że w dwupokojowym mieszkaniu w bloku mają z mężem u siebie w sypialni istny sex shop, więc siłą rzeczy te dzieciaki muszą coś słyszeć i wiedzieć, że rodzice się bawią.
Myślę, że o ile czekacie z ostrą jazdą aż dzieci nie będzie w domu (bo np. w przedszkolu), to chyba im się psychika nie zniszczy. Chociaż ja osobiście postarałabym się o choćby prowizoryczne zamknięcie do drzwi, nawet przyblokować jakimś meblem na czas zabawy.
 
reklama
J jako dziecko przyłapałam swoich rodziców w takiej sytuacji poprostu otworzyłam drzwi i zaraz zamknęłam tata tylko zdążył się odwrócić i powiedzieć „ejjj”😂😂 byłam w podobnym wieku do twojej córki i wiedziałam co robi nikt nie mówił nic później i było ok. Po co drążyć temat mała w tym wieku w tych czasach na pewni wie co robiliście i pewnie nie chce o tym rozmawiać i wolałaby to odzobaczyc😜
Na przyszłość zamykajcie drzwi na czas figli i tyle
 
Do góry