reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pomoc w zakupie koszuli

Dołączył(a)
20 Luty 2015
Postów
3
Miasto
Sieradz
Szukam sklepu z dobrymi jakościowo koszulami męskimi. Chciałabym zrobić przyjemność mojemu mężowi chociaż średnio na to zasłużył ;)
 
reklama
Wiesz trudno jest wskazać jeden konkretny. W sieci znajdziesz ich "trochę". Naprędce znalazłam takie:
- https://www.zalando.pl/odziez-meska-koszule/
- Koszule męskie | eleganckie do garnituru, spodni, smokingu - Vistula.pl sklep internetowy
- Modne KOSZULE MĘSKIE 2015 | Eleganckie i casualowe, biznesowe koszule do pracy - sklep internetowy TOP SECRET
- Koszule męskie eleganckie do spodni, garnituru, smokingu – Wolczanka.com.pl sklep internetowy
Tak naprawdę ogranicza Cię jedynie zawartość portfela i fantazja :) Jestem przekonana, że dowolna koszula z tych sklepów sprawi Twojemu mężowi przyjemność ;)

PS.Daj znać co wybrałaś.
 
Ostatnia edycja:
A ile jesteś w stanie wydać na ten cel,jakim budżetem dysponujesz? Bo to istotna kwestia w sensie poszukiwania konkretnej marki. Poza tym warto zaglądać do sklepów internetowych gdzie wybór masz szeroki i na pewno prędzej czy później coś się znajdzie.
 
Może rozejrzyj się po sklepach oferujących odzież biznesową? W takich sklepach zwracają uwagę na jakość produktu, a ceny są niższe niż w markowych sklepach. Sama właśnie w ten sposób kupowałam sobie koszule do pracy, dokładnie to zamawiałam z tego sklepu Link do: Odzież biznesowa i mundurowa - Wrocław | FirmoweCiuchy.pl i byłam zadowolona z jakości bawełny. Są też tam koszule męskie. Kroje bardzo proste, klasyczne, bez udziwnień, więc na pewno coś znajdziesz :)
 
Do góry