reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pominięte tabletki microgynon21

reklama
Plamienie jest wywolane sztucznie, wiec mimo jego wystapienia mozesz byc w ciazy. W takich przypadkach zawsze warto zajrzec do ulotki. Tam jest wszystko opisane. Jesli pominelas tabletke z trzeciego tygodnia to juz nie powinnas brac zadnej tabletki z tego blistra tylko od dnia pominiecia zrobic 7dniowa przerwe i rozpoczac nowe opakowanie. Wtedy dzialanie antykoncepcyjne byloby zachowane. Ty za to nie bralas tabletek przez kilka dni, potem znowu kilka wzielas. To nie cukierki, tylko leki. I takim braniem w kratke moglas sobie rozwalic gospodarke hormonalna oraz narazic sie na zajscie w ciaze. Test mozesz wykonac po ok 14 dniach od ostatniego stosunku.
 
Ja bym już ich nie brała. A branie tabletek w kratkę to zerowa antykoncepcja. Jeśli nie planujesz teraz dziecka to ja bym jednak rozważyła inną metodę antykoncepcji. Wkładka? Implant? Dużo tego jest.
No i koniecznie wizytę u ginekologa. Zrób betę. Powinna już wyjść wiarygodna.
 
Ja bym już ich nie brała. A branie tabletek w kratkę to zerowa antykoncepcja. Jeśli nie planujesz teraz dziecka to ja bym jednak rozważyła inną metodę antykoncepcji. Wkładka? Implant? Dużo tego jest.
No i koniecznie wizytę u ginekologa. Zrób betę. Powinna już wyjść wiarygodna.
Już zaczęłam nowy listek
 
Ostatnia edycja:
Do góry