reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Połóg i wszystko co z nim związane

konwalianka

Mały bąbelek
Dołączył(a)
7 Marzec 2011
Postów
3 085
Miasto
Nowa Wola k.W-wy
No i znowu zacznę.. już niedługo wszystkie tego doświadczymy, zatem warto podzielić się swoimi troskami, obawami czy spostrzeżeniami..

ja np. jestem zaskoczona tym bólem.. nie spodziewałam się, rwie strasznie okresami.. ciężko usiąść i to krwawienie.. zużywam właśnie 5 paczkę podkładów porodowych;/
 
reklama
no niebawem minie , głow ado góry. pogoda na szczescie sprzyja- nie morduja nas upały
 
Konwalianka a masz kółko popordodowe? Kurka ja tych bóli za bardzo nie pamietam, ale jak juz pisałam po tylu latach jestem jakby pierworódką ;-)
 
Ja miałam cc 2 tygodnie przed terminem więc krwawienia dużego nie miałam. Tak jak przy okresie. Ból brzucha mialam przy obkurczaniu się macicy, ale wtedy byłam w szpitalu na morfinie:-) Najgorsze było poruszanie się z rozprutym brzuchem. Masakra!!! Jak mi kazali wstać to myślałam że mi to wszystko popęka. Teraz jestem ponad 2 tygodnie po zabiegu i juz prawie zapomniałam o tym strasznym bólu. Niestety blizna mi się troche w jednym miejscu rozeszla i troche to nieladnie wygląda. Ale jak patrzę na mojego slodkiego aniołka to o tych wszystkich niedoodnościach zapominam!
Konwalianka głowa do góry ból wreszcie minie a ty bedziesz sie w pełni cieszyła macierzyństwem!!!
Mailuj widzę że mamy dzieci w tym samym wieku. To fakt, że po takim czasie ciąże przechodzi sie jak za pierwszym razem.
 
ja o bolu po cc tez juz zapomnialam ale bylo ciezko momentami, jak przeciwbolowe przestawaly dzialac to prosilam o kolejna porcje, mnie najbardziej bolalo po zdjeciu opatrunku po bokach strasznie, a w sumie jak wstalam to bylo calkiem niezle ale dostalam przed wstaniem dozylnie przeciwbolowy, najwazniejsze ze juz po
cos nowego dla mnie to straszny bol jak mały ssał, nie mialam czegos takiego wczesniej i praktycznie 4 tydzien juz po a ja ciagle krwawie co prawda juz w malych ilosciach ale jednak cały czas sie utrzymuje i pojawia sie oczywiscie po karmieniu małego
macica sie obkurczyla juz ale brzuch zostal, a raczej flak
i odczucie nieprzyjemne nie mam parcia na pecherz, czuje go jak jest mega nabombowany mam nadzieje ze to minie, moze to po cewniku tak sie zrobilo
 
ja widzę światełko w tunelu.. nadal boli jak cholera, ale chociaż krwawienie jakby nieco mniejsze i już nie muszę zakładać wielgasnych podkładów poporodowych.. wczoraj też podczas kąpieli wyciągnęłam szew, który miał być rozpuszczalny:szok:
gon1a brzuch, to ja traktuje jak organizm obcy
 
ehhh my kobiety to mamy jednak cięzko . ja jestem dopiero 7 dni po cc : krwawię z dołu słabo i odpukac lekkie krwawienie z blizny też ustąpiło .wczoraj byłam u gina sprawdził na usg bliznę i wszystko ok ale antybiotyk jeszcze 3 dni muszę przyjmować.co do obkurczania macicy przy karmieniu strasznie się nasila.
 
reklama
Do góry