reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Połknięty kawałek foli niemowlę

Carina2018

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
1 Wrzesień 2018
Postów
57
Mój synek ma 11 miesięcy wczoraj bawił się książeczka która jest zalaminowa w folię... Trwało to dosłownie chwilę patrzę a kawałek niecały 1 centymetr został odgryziony wraz z folia, zadzwoniłam do pediatry pani doktor powiedziała że synek powinien to wydalić albo nawet strawić... Synek zachowuje się normalnie czy któraś z mam miała podobna niemiłą przygodę i skończyło się na strachu martwi mnie połknięcie tej folii.
 
reklama
Rozwiązanie
Wyjdzie. Ale na folię trzeba bardzo uwazac. dziecko może zaciągnąć ta folię i się udławic. Były takie przypadki, to jest bardzo niebezpieczne. Jeśli po połknięciu nic się nie dzieje to raczej nie ma czym się już martwic
Skąd ja to znam... Moja 11 miesięczna córka jest strasznym gryzoniem. Książeczki poobgryzała wszystkie jakie ma. Jakiś czas temu wzięła się za krzesła, w których dosłownie zjadła siedzisko z ekoskórki. Teraz obrała za cel ramę od okna balkonowego, niestety drewnianą... Do tej pory nic jej nie było. Nadal biega jak demon po mieszkaniu. Ekoskórkę znalazłam w kupce 😂 Nie przejmowałabym się tym kawałkiem folii. ;)
 

Załączniki

  • IMG_20200406_085215.jpg
    IMG_20200406_085215.jpg
    1,3 MB · Wyświetleń: 880
reklama
Jakiś czas temu, pediatra w rozmowie mówił, że jeśli nie jest to nic ostrego, ani żrącego, np. bateria, to jak weszło tak wyjdzie ;)
 
Wyjdzie. Ale na folię trzeba bardzo uwazac. dziecko może zaciągnąć ta folię i się udławic. Były takie przypadki, to jest bardzo niebezpieczne. Jeśli po połknięciu nic się nie dzieje to raczej nie ma czym się już martwic
 
Rozwiązanie
Do góry