reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Każda z nas wita styczeń z nadzieją i oczekiwaniem. Myślimy o tym, co możemy osiągnąć, co chcemy zmienić, kogo kochamy i za kogo jesteśmy wdzięczne. Ale niektóre z nas mają tylko jedno pragnienie – przetrwać, by nadal być przy swoich bliskich, by nadal być mamą, partnerką, przyjaciółką. Taką osobą jest Iwona. Iwona codziennie walczy o swoje życie. Każda chwila ma dla niej ogromne znaczenie, bo wie, że jej dzieci patrzą na nią z nadzieją, że mama zostanie z nimi. Każda złotówka, każde udostępnienie, każdy gest wsparcia przybliża ją do zwycięstwa. Wejdź na stronę zbiórki, przekaż darowiznę, podziel się informacją. Niech ten Nowy Rok przyniesie szansę na życie. Razem możemy więcej. Razem możemy pomóc. Zrób, co możesz.
reklama

Pokoik dziecięcy / kącik dziecięcy...czyli moje królestwo - podpis: brzdąc :)

O jak tutaj ladnie sie zapowiada :) My w trakcie wykonczenia domu wiec narazie maluch bedzie z nami w jednym pokoiku spal, ale jego zaplanowany mamy na taki maly morski, piracki pokoik, tatus tez uwielbia rybki wiec pomyslalam,ze oboje beda mogli sie fajnie w takim bawic heheheh :)
 
reklama
Dzięki kochane,
tak sama szalałam z malowaniem, właściwie tło malował mój tatuś, a resztę ja:D w 8 miesiącu ciążuy:D:D:D:D

Marzenko moj maluch śpi w takim łóżeczku własciwie chyba od 3 tygodni, nie obija się, lepiej mu się spi niż w łożeczku, ale jak jest problem to zawsze można załozyć ochraniacze, żałuję, że wcześniej tego nie zrobiłam, on lepiej śpi bez nas niż z nami w pokoju, z nami jak spał to się ze sobą pieścił, przebudzał się, chciał potrzymać moją rączkę...teraz pięknie przesypia całe nocki....
 
Milusia83 śliczny pokoik, podziwiam, że brałaś czynny udział w malowaniu będąc w 8mc !

A ja miałam już jakiś czas temu wrzucić zdjęcie zamontowanego żyrandola a więc oto on:
 

Załączniki

  • DSC05776.jpg
    DSC05776.jpg
    7,9 KB · Wyświetleń: 169
Afja-Anetka no z mebelkami tak bywa i to bardzo często. Sąsiadka zamówiła łóżko dla synka i miało być po 6 tygodniach a mija już 9 tydzień i nadal nie ma. Ja uwielbiam dziecięce mebelki z Ikei szczególnie te regaliki z pudłami. One są świetne. Teraz je zaczęłam doceniać jak synek nie musi układać na półkach zabawek tylko myk myk i posprzątane. Poza tym nie są drogie no i praktycznie są od ręki.

Fakt jest taki że nie są to meble najwyższej jakości, w sensie wytrzymają może 5 -6 lat ale w sumie nie muszą więcej bo później kupuje się meble dla starszaka itd. Inne potrzeby już będą wiec jak dla mnie to wystarcza :)

No ale te które Wy zamawiacie są przepiękne.
 
sylvanas też uwielbiam meble ikea a te regały co mówisz to rewelacja.. szkoda tylko że tej obudowy nie ma w ciemniejszych kolorach tylko biały i jakiś jasny brąz..
afja-anetka my zamawiamy szafę komandor i normalnie czas oczekiwania to 2 tyg.. a w okresie świątecznym trzeba liczyć 4-5 a nawet 6 tygodni.. masakra jakaś przed tymi świętami..
 
milusia fajny kolorowy pokoik!
Afja Anetka czekamy na zdjęcia pokoju z mebelkami!
Columbina kołyska świetna.
Filkat- dobrze mieć znajomego stolarza. Łóżeczko bardzo fajne!
 
reklama
Do góry