reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pokoik dla maleństwa

Rozalka, baldachim lisc wyglada bardzo ciekawie. Podoba mi sie taki pomysl. A o koszu-kolysce nie wspomne - cudna recz.:tak::tak::tak::happy:

Wolfia,
i jak posciel z Patem? Mysle, ze ok?
 
reklama
A w pokoiku będzie stało jeszcze(wieczorkiem przenoszone do naszego pokoju),takie łózeczko(od kumpeli)tyle,że calutkie białe.
piękny kosz wiklinowy,kołyska,łóżeczko (917920429) - Aukcje internetowe Allegro :-):-):-)

Gosiu Ty miałaś podobne,napisz mi,czy da sie zawiesić karuzelkę?
nie próbowałam i raczej taką jak mam karuzele nie da się zawiesić bo moją się mocuje między 2 szczebelki ale są też takie co się przykręca od góry KARUZELA DO ŁÓŻECZKA Z POZYTYWKĄ /0-3M+/ 39534 (911071098) - Aukcje internetowe Allegro jak ta ale też się nie przykręci bo jest szeroko u góry koszyczka

no chyba ze idzie coś wykombinować :sorry:

p.s. śliczny ;-)
 
rozalka kosz prześliczny;),a liść mamy taki sam.Ala na początku trochę się go bała,ale już jest ok
 
Rosmerta bardzo ładne i praktyczne łóżeczko:tak: Naprawdę śliczne i jak widać nie tylko dla Księżniczek;-):-D Na koniec pozostaje tylko życzyć Hubkowi słodkich snów na nowym łóżeczku:-)
 
reklama
Łóżeczko dla Hani tez ślicze(jeśli dobrze pamiętam imie:zawstydzona/y:)
Łózko Hubka fajne (bardzo praktyczne)
 
Do góry