reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogaduchy

reklama
Przecież wszystkie wasze wątki są publiczne. Można je znaleźć na głównej nawet nie mając konta na baby boom 🤦🏼‍♀️
 
Przecież wszystkie wasze wątki są publiczne. Można je znaleźć na głównej nawet nie mając konta na baby boom 🤦🏼‍♀️
prosimy o wyrozumiałość i instrukcję bo przenosimy się z innej platformy 😉 mamy już grupę, a chcemy tam utworzyć wątek i potem zrobić grupę zamkniętą. Może nam pomożesz?
 
prosimy o wyrozumiałość i instrukcję bo przenosimy się z innej platformy 😉 mamy już grupę, a chcemy tam utworzyć wątek i potem zrobić grupę zamkniętą. Może nam pomożesz?

Napisałam innym waszym wątku.
Musicie wybrać 2 moderatorki.
Zrobić listę nicków które mają w tej grupie się znaleźć.
I poprosić główna administratorkę @aniaslu o założenie zamkniętego wątku
 
reklama
dzięki, a możemy jakoś pousuwać to co potworzyłyśmy?
Mam funkcję moderatora i jestem w stanie usunąć. Tylko moderator może. Ale będę uprzejma i nie będę sprzątać 😅 możecie po zostaniu moderatorami w waszej prywatnej grupie sobie pousuwać co tam chcecie swojego🙂

Dodam, że mimo bycia moderatorem nie zajmuję się analizą wpisów. Nie mam na takie rozrywki czasu, nie uważam się za admina forumowego. Ewentualnie zgłaszam je do aniaslu jeśli coś zauważę, bo to ona rządzi forum🙂
 
reklama
Do góry