reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Podróż

Agus - też tak mi się wydaje. Zamiast wypoczywać i cieszyć się urokami będziesz ciągle za dzieckiem biegać. Decyzja jednak należy do Ciebie.
Ja na szczęście nie mam problemów z podróżowaniem z dziećmi. Obydwoje w podrózy są super najpierw śpią, a potem się rozglądają. Nie ma problemów lokomocyjnych.
 
reklama
Dzieki dziewczyny za odpowiedzi i powiem Wam,ze zgadzam sie z tym co napisalyscie w 100%.Dlatego sie Was zapytalam zeby miec pewnosc.Bede teraz musiala jakos odwiesc od tego pomyslu mojego meza.Dla niego moze to bedzie fajne ale z mojej perspektywy to bez sensu i zaden wypoczynek.Dzieki dziewczyny jestesice super i wcale sie nie obrazilam:)));-)
 
Paula ma AZS a krochmal lagodzi objawy. Rozrabiam w zimnej wodzie czubata lyzke maki ziemniaczanej i wlewam na litr wrzatku. Nie uzywam mydelka.

Jeszcze proponuje zabrac Fenistil krople, wapno i cos na biegunke:tak:Teraz dziecko wszystkiego dotyka, bierze do buzi i o problemy nietrudno.
 
Do góry