reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Podróż do PL w ciazy i z niemowlakiem

Ja tez ostatnimi czasy latam Wizzairem. Wszedzie bez problemu tylko w Gdansku oczywiscie kaza wszyztko smakowac. Choc ostatnio mialam prawie wrzatek w butelce i powiedzialam ze nie posmakuje bo sie poparze wiec dali spokoj ;-)
 
reklama
No ja na szczescie nie musialam nic smakowac jak lecialam wizzAir z cork ale jak lecielismyz krakowa ryanAirem to trzeba bylo szkosztowac przynajmniej herbatki ;/ Czasem mam takie wrazenie ze polakom za duzo sie wydaje ze moga na wszystko sobie pozwolic jak lecielismy z krakowa to obsluga i na lotnisku i w samolocie byla okropna Zrazilam sie okropnie po raz milionowy co do polakow ;/
 
Kochana zalezy jakimi liniami lotniczymi ... Ale te z Irlandii to raczej nie ma problemu Ja jak sie nie myle to w 31 tyg lecialam ... Lekarz zawsze mowiil mi ze po 28 tyg lecii sie na wlasna odpowiedzialnosc ... Ja lecialam pozniej i dobrze sie czulam dosc No tylko te cale ladowanie i start byl koszmarny ;/
 
Hej dziewczyny jestem w 28 tyg ciązy termin mam na 8 grudnia czy w padzierniku bede mogla jeszcze leciec samolotem?

Między 28 a 34 tygodniem lub w niektórych liniach do 36 tygodnia :tak:możesz lecieć samolotem:-). Jeśli Ryanairem to musisz mieć zaświadczenie wydane kilka dni przed wylotem, że Twój stan pozwala na latanie, w którym tygodniu jesteś i że ciąża przebiega bezproblemowo:-)
 
Między 28 a 34 tygodniem lub w niektórych liniach do 36 tygodnia :tak:możesz lecieć samolotem:-). Jeśli Ryanairem to musisz mieć zaświadczenie wydane kilka dni przed wylotem, że Twój stan pozwala na latanie, w którym tygodniu jesteś i że ciąża przebiega bezproblemowo:-)


Ja lecialam dwa razy podczas ciazy i nie musialam miec absolutnie zadnych swiadczen A bylam u lekarza i mi mowil ze nie potrzebuje a na lotnisku Jedynie jak bylismy w poslce to sie mnie pytala ktory miesiac Bo niewie czy przyznac pierwszenstwo ... A zdawalo mi sie ze kobieta w kazdym dniu,tyg,miesiacu ciazy moze miec pierwszenstwo
 
Tylko, że w Ryanair zmieniły się przepisy i podobno lepiej takie zaświadczenie mieć, a jak nie masz priority wykupionego to i tak nie wejdziesz pierwsza, bo Ci ludzie nie pozwolą:wściekła/y:, tak polska kultura i mentalność
 
Dziewczyny macie moze wzor takiego zaswiadczenia po angielsku, lece z Polskie do Irlandii i obawiam sie ze moj lekarz moze nie umiec napisac takiego w jezyky angielskim.
 
reklama
Dziewczyny macie moze wzor takiego zaswiadczenia po angielsku, lece z Polskie do Irlandii i obawiam sie ze moj lekarz moze nie umiec napisac takiego w jezyky angielskim.
Jeśli lecisz z Polski to możesz mieć po polsku:tak:Bo jeśli będą się czepiać to tylko na lotnisku w Polsce a jak juz dolecisz to nie:-DJa w zeszłym roku leciałam z Polski do Irlandii w styczniu i miałam zaświadczenia po polsku:tak:
 
Do góry