reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Po połogu

Patka95

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
3 Lipiec 2020
Postów
53
Cześć dziewczyny jestem po porodzie już 9 tygodni. We wtorek byłam u Lekarza i mówił, że jest wszystko w porządku ale na jednym jajnjkku jest coś na 7.5 mm... Ogólnie często mam torbiele jesCze przed ciąża. Pierwsza miesięczna emialam tydzień temu i Elkat obliczyłze jest to 8 lub 9 dzień cyklu i powinno coś buyc cYli jakiś pecherzyk a było coś na 7.5 mm... CY wy miałyscie jU taka sytuację
 
reklama
Nie, nie mam zdjęcia ale było widać na jajniku jakieś malutkie kółko i wynosiło 7.5 mm. I pytał się doktor CY mam skłonności do torbielą i niestety mam... A boję się znowu przechodzić to samo... Bo miałam około 10 dnia cyklu a nie było nic t...
 
Ale co przechodzić? Bo ja wciąż nie rozumiem...
7,5mm to zarówno mógł być komórka jajowa jak i mała torbiel.
 
Do góry