reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Po jakim czasie wiadomo ze udala się transfer??

Olgaocz

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
14 Sierpień 2020
Postów
45
hej dziewczyny! 1 sierpnia mialam transfer. Po 8 dnia robilam bete wszyła 0.5 załamałam się. Z niecierpliwością czekalam na @ który mialam zawsze co do dnia wszystkie objawy mialam od poniedziałek jak na @ a tu nic. Wczoraj zrobilam test ciążowy i niestety nie pokazało mi moich wyczekiwanych 2 kreseczek. Biore caly czas leki na podtrzymanie. Nie wiem co o tym wszystkim myśleć. W poniedzialek idę na kolejne badanie bety. Będzie to 17 dni po transferze. Po ilu dniavh dowiedziałyście sie ze ivf skonczone sukcesem??
 
Ostatnia edycja:
reklama
Rozwiązanie
Kochana. In vitro a iui to dwa różne zabiegi. Polecam Ci poczytać więcej na ten temat na tych stronach, tu masz wszystko fajnie wyjaśnione. Jeśli nie wiesz na który się zdecydować, najlepiej uzgodnić to z lekarzem po wykonaniu wszystkich niezbędnych badań, przede wszystkim morfologii i badań nasienia Twojego partnera. Warto zrobić HSG, od drożności jajowodów również będzie zależała decyzja który z zabiegór wybrać. Link do: Inseminacja - Inseminacja domaciczna - IUI - AID | INVICTA oraz Link do: In vitro - Zapłodnienie pozaustrojowe - IVF | INVICTA
Mam nadzieję, że pomogłam!
Wątek stary z sierpnia. Poza tym autorka pytania była po ivf, więc mniemam, że uzgadniała to z lekarzem 😉
hej dziewczyny! 1 sierpnia mialam insyminacje. Po 8 dnia robilam bete wszyła 0.5 załamałam się. Z niecierpliwością czekalam na okres który mialam zawsze co do dnia wszystkie objawy mialam od poniedziałek jak na miesiączkę a tu nic. Wczoraj zrobilam test ciążowy i niestety nie pokazało mi moich wyczekiwanych 2 kreseczek. Biore caly czas leki na podtrzymanie. Nie wiem co o tym wszystkim myśleć. W poniedzialek idę na kolejne badanie bety. Będzie to 17 dni po transferze. Po ilu dniavh dowiedziałyście sie ze ivf skonczone sukcesem??
Miałaś inseminacje czy in vitro bo piszesz o tym i o tym. 14 dni po iui wynik jest jak najbardziej wiarygodny. Nie masz możliwości zrobić jutro bety? Jeżeli bierzesz progesteron to on może hamować miesiączkę.
 
Miałaś inseminacje czy in vitro bo piszesz o tym i o tym. 14 dni po iui wynik jest jak najbardziej wiarygodny. Nie masz możliwości zrobić jutro bety? Jeżeli bierzesz progesteron to on może hamować miesiączkę.
Jutro świeto będzie ciężko. Pojadę z samego rana w poniedziałek. Tak bardzo bym chciala juz cos wiedzieć. Na początku myślałam że może hormony które mam coś zablokowały ale vzytam ze wszystkie są na podtrzymanie luteina duphaston i estrofem
 
Hej. Mi po 8 dniach transferu dwóch 4 dniowych moruli wyszedł test pozytywny, 9 dnia bHcg było 181, a po 16 dniach ponad 3000.
Dla pewności sprawdź jeszcze w poniedziałek, jeśli nie to leki blokuja przyjście miesiączki 🤷🏼‍♀️
 
Jutro świeto będzie ciężko. Pojadę z samego rana w poniedziałek. Tak bardzo bym chciala juz cos wiedzieć. Na początku myślałam że może hormony które mam coś zablokowały ale vzytam ze wszystkie są na podtrzymanie luteina duphaston i estrofem
Jeżeli miałaś transfer blastki to 8 dni po beta powinna już coś pokazac. Test też negatywny, więc raczej się nie udało.
 
reklama
reklama
Do góry