reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

plyn preejakulacyjny a ciaza

aleesa

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
5 Styczeń 2013
Postów
38
Miasto
Londyn
witam
mam dylemat.
Plym preejakulacyjny jak pisza wszedzie nie ma plemnikow.
Byl stosunek przerywany i wyjety duzo przed wytryskiem.Stosunek byl w szczycie plodnosci
a teraz 3 dni spozniony okres, typowe objawy przed okresem plus mega apetyt,lekki bol w okolicy pepka, mdlosci, zwiekszona wydzielina z pochwy,2 testy ciazowe negatywne.
Gin powiedzial ze za wczesnie na test wiec mogl nie wyjsc.

jakie macie przeczucia?!
Wpadlo nam sie ???
 
reklama
Moim zdaniem zrobiony test po terminie @ jest wiarygodny, a tym bardziej dwa. U mnie w dniu spodziewanego @ wyszedł pozytywny.
 
aleesa pisze:
Plym preejakulacyjny jak pisza wszedzie nie ma plemnikow.
hm ciekawa jestem gdzie tak pisza???;-)bo ja czytalam wrecz cos innego na ten temat:-p
powiem ci tak,ze na 1000%w takim plynie znajduja sie plemniki zdolne do zaplodnienia:-p;-)
a testy moga narazie wychodzic negatywne,poniewaz wykonuje sie je najwczesniej 14dni po stosunku:-p
Pozrdawiam i daj znac czy pojawila sie @;-)czy tez nie:-p
 
Zyta - co do pierwszego jak najbardziej TAK. (W tym tkwi "haczyk" stosunkow przerywanych przeciez.)
Co do drugiego to ja zrobie :-p. ;-) Test w terminie @ zwykle juz cos sygnalizuje - zwykle jeszcze blado, ale pokaze. Zwlaszcza jesli to test o czulosci 10.

Aleesa, jestes tu kolejna juz kobietka, ktora zaczyna myslec po fakcie, a nie jest to temat w ktorym mozna sobie pozwalac na spontan. JAKIEKOLWIEK dzialania z "tym panem" bez odpowiedniego garniturku, w dni plodne... Niezbyt rozsadne. Plyn preejakulacyjny jak najbardziej moze wystarczyc, choc w tym momencie, skoro masz negatywne testy, byc moze nerwy powoduja opoznienie okresu.
 
wiecie co dziewczyny...Powiem wam,ze ten plyn preejakulacyjny,moze zawierac plemniki ale nie musi,stad dozo jest na ten temat opini,ogolnie jest tak,ze jesli facet wspolzyje regularnie,plemnikow nie ma,lub nie powinien miec,albo tez malo prawdopodobne,ze sie tam znajda,a jesli facet ma przerwe powiedzmy jakis czas;-)to juz inna sprawa,te plemniki juz sie moga tu:-pale tez nie musza znajdowac...
Uwierzcie mi wiem co pisze i jest to pokryte faktem,albo naczej dzieckiem;-):-D
 
no wlasnie z tym nigdy nie wiadomo.My w sumie bedziemy sie starac o dzidziusia ale na jesien dopiero wiec moze dlatego tez nie spacjalnie sie przejmujemy zabezpieczeniem :-) jak bedzie to nie ma problemu. 5 dni okres sie spoznia ale zaczelam intensywny trening wiec moze to powod, rok temu jak ostrzej cwiczylaam to okres mi sie nawet 2 tyg spoznil
 
Do góry