reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Płeć po badaniach prenatanych

Dołączył(a)
18 Czerwiec 2024
Postów
11
Witam przyszłe mamy ! Mam pytanie czy miałyście może sytuacje że po pierwszych prenatalnych lekarz mówił że będzie dziewczynka a później okazało się że jednak chlopiec

U nas 12tydz plus 6 dziewczynka , nie był pewny z żoną marzymy o synku , stąd to pytanie uprzedzam uszczypliwość nie ważne tak na prawdę czy urodzi się syn czy córka najważniejsze że na tym etapie jest zdrowe 🥺😄
 
reklama
Witam przyszłe mamy ! Mam pytanie czy miałyście może sytuacje że po pierwszych prenatalnych lekarz mówił że będzie dziewczynka a później okazało się że jednak chlopiec

U nas 12tydz plus 6 dziewczynka , nie był pewny z żoną marzymy o synku , stąd to pytanie uprzedzam uszczypliwość nie ważne tak na prawdę czy urodzi się syn czy córka najważniejsze że na tym etapie jest zdrowe 🥺😄
Nawet najlepszy lekarz z najlepszy sprzętem na tym etapie nie da gwarancji co do plci bo wyrostki są do siebie bardzo podobne, i może być tak że z dziewczynki zrobi się chlopak ( odwrotnie mniej się zdarza)...
U nas ma tym samym etapie 12+6 lekarz też powiedział że raczej dziewczynka ( myślę że się nie pomylił) ale ja mam cicha nadzieję że jednak będzie niespodzianka i się zmieni ( za 2 tygodnie będę miała 100% pewność jaka plec)
 
Witam przyszłe mamy ! Mam pytanie czy miałyście może sytuacje że po pierwszych prenatalnych lekarz mówił że będzie dziewczynka a później okazało się że jednak chlopiec

U nas 12tydz plus 6 dziewczynka , nie był pewny z żoną marzymy o synku , stąd to pytanie uprzedzam uszczypliwość nie ważne tak na prawdę czy urodzi się syn czy córka najważniejsze że na tym etapie jest zdrowe 🥺😄

Zawsze można zrobić test nipty i ma się w 10 dni pewność co do płci 😀
 
Na pierwszych prenatalnych to jeszcze tej płci tak nie widać. Lekarze mogą jedynie mówić, że bardziej wygląda tak lub tak. U nas na pierwszych prenatalnych usłyszeliśmy, że raczej dziewczynka, dwa tygodnie później na zwykłej wizycie już był chłopak na 80%, a na późniejszych badaniach to już sami widzieliśmy na usg jak mały bawi się siusiakiem 🙈

O a tak w ogóle to my chcieliśmy dziewczynkę, ale teraz jesteśmy na maxa zakochani w naszym maluszku. Tak serio to płeć nie ma żadnego znaczenia i tak jak przed ciążą marzyłam o córce, tak teraz myślę, że mam tak fajnego synka, że mogę rodzić tylko chłopców 🤭
 
Witam przyszłe mamy ! Mam pytanie czy miałyście może sytuacje że po pierwszych prenatalnych lekarz mówił że będzie dziewczynka a później okazało się że jednak chlopiec

U nas 12tydz plus 6 dziewczynka , nie był pewny z żoną marzymy o synku , stąd to pytanie uprzedzam uszczypliwość nie ważne tak na prawdę czy urodzi się syn czy córka najważniejsze że na tym etapie jest zdrowe 🥺😄
U nas od początku na usg dziewczynka, na drugich prenatalnych lekarz stwierdził że chyba jednak chlopczyk, później moja ginekolog że napewno dziewczynka. Koniec końców na 3 prenatalnych okazało się, że chlopczyk i jest chlopczyk :) także nie wiem jak to możliwe ale co usg była inna wersja 😂
 
U nas od początku na usg dziewczynka, na drugich prenatalnych lekarz stwierdził że chyba jednak chlopczyk, później moja ginekolog że napewno dziewczynka. Koniec końców na 3 prenatalnych okazało się, że chlopczyk i jest chlopczyk :) także nie wiem jak to możliwe ale co usg była inna wersja 😂
dodam że na pierwszych prenatalnych ciężko ocenić płeć w 100% a tymbardziej dziewczynkę. U nas lekarz tez powiedział, że na dzień 1 prenatalnych dziewczynka każde kolejne usg to potwierdzało aż do drugich prenatalnych
 
Czy to chłopczyk ?
1000017145.jpg
 
reklama
Do góry