reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Plec naszych skarbow :-)

wtorkowa wizyta potwierdziła to co było określone w 16 tygodniu
będziemy mieć małego mężczyznę:-)
 
reklama
od poczatku ciazy marzylam o dziewczynce i moje marzenie sie spelnilo:tak:
Kupilyscie juz cos dla swoich malenstw czy to jeszcze za wczesnie???
 
ach mnie kazdy straszy jakimis zabobonami,ze jeszcze nic nie powinnam kupowac bo cos sie z dzidzia stanie i takie tam...a ja juz klusce po cichutku wozek sprawilam haha,buciki,ciuszki...nawet naklejki na okno:-)ale nikomu nie mowie,tylko maz wie:)
 
ach mnie kazdy straszy jakimis zabobonami,ze jeszcze nic nie powinnam kupowac bo cos sie z dzidzia stanie i takie tam...a ja juz klusce po cichutku wozek sprawilam haha,buciki,ciuszki...nawet naklejki na okno:-)ale nikomu nie mowie,tylko maz wie:)

Też nie mieliśmy niczego kupować przynajmniej do maja :-) żeby nie zapeszyć, jeszcze jak było tyle smutnych informacji na forum, ale zaraziłam się od dziewczyn. Najgorzej to jak zacznie się kupować potem to już trudno przestać :-) Jednak też o zakupach wie tylko mąż i czerwcówki :-) Mam tylko nadzieję że nasz książę nie zmieni się znów w dziewczynkę :-) zresztą kto powiedział że babka w spodniach i bluzkach w samochodziki nie może chodzić :-)
 
hahaha moja córa ma dni że woli bawić się właśnie samochodzikami i piłką a nie tylko misiami i lalkami:-)

Ja jak byłam mała to lubiłam typowo chłopięce zabawy :-) ale lalkami też się bawiłam z tym że najczęściej to w złodziei i policjantów jedna lalka była złodziejem a druga policjantem :-) :-)

Jutro idę na badanie USG 3D i się zastanawiam czy ptaszek nie odleciał :-) Przez miesiąc mieliśmy córkę od kilkunastu dni mamy jednak syna bo wykluł się ptaszek :-D Mam nadzieje że to ptak nielot i już nie odleci :-D
W razie czego wydaje mi się że przestawienie z powrotem na córkę nie będzie trudne, z pewnością łatwiejsze od powstrzymania się od ewentualnego śmiechu :-D
 
reklama
Jezu moze sie cos takiego zdarzyc?moj gin powiedzial mi,ze mam w brzuszku coreczke,nakupowalam juz jej ciuszki i wogole...jak mi by teraz ktos powiedzial,ze to jednak chlopak...szok:szok::szok::szok:strach sie bac
 
Do góry