reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Płeć dziecka

Dołączył(a)
7 Sierpień 2024
Postów
1
Cześć, na pierwszych prenatalnych usłyszałam tylko „oooo coś tam dynda” jednak z tego co słyszałam to na tak wczesnym etapie ciąży nie jest możliwe rozpoznanie płci. (USG w 12tc)
Załączam zdjęcie i czekam na wasze opinie co tam widać 😁😁
 

Załączniki

  • IMG_7013.jpeg
    IMG_7013.jpeg
    716 KB · Wyświetleń: 107
reklama
Cześć, na pierwszych prenatalnych usłyszałam tylko „oooo coś tam dynda” jednak z tego co słyszałam to na tak wczesnym etapie ciąży nie jest możliwe rozpoznanie płci. (USG w 12tc)
Załączam zdjęcie i czekam na wasze opinie co tam widać 😁😁
No bo to taki strzal. 50% szansy na trafienie
 
W 12 tc nie da się określić płci na podstawie narządów. Bo wyglądają tak samo u dziewczynek jak i u chłopców.
 
U mnie na każdym pierwszym prenatalnym (mam trójkę dzieci) lekarz mówił, że chłopak i zawsze wychodził chłopak.
Ale lekarzem nie jestem, nie wiem czy faktycznie nie da się określić płci. Na zdjęciach z usg się nie znam, nie pomogę 😛
 
Myślę, że to chłopczyk . U mnie wyrostek płciowy kierował się w dół i będę mieć córkę .
 

Załączniki

  • IMG_7890.jpeg
    IMG_7890.jpeg
    1 MB · Wyświetleń: 22
Cześć, na pierwszych prenatalnych usłyszałam tylko „oooo coś tam dynda” jednak z tego co słyszałam to na tak wczesnym etapie ciąży nie jest możliwe rozpoznanie płci. (USG w 12tc)
Załączam zdjęcie i czekam na wasze opinie co tam widać 😁😁

Po wyrostku płciowym wygląda na chłopca.
Dynda to i jednemu i drugiemu, ale tutaj nub wygląda że idzie ku górze.
U dziewczynek idzie w dół.
 
Do góry