reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Plamy na twarzy

  • Starter tematu guest-1681834848
  • Rozpoczęty
reklama
Martwi mnie to że czuje ciągle na tej twarzy gorąco czasem też takie uderzenia gorąca nie wiem ..
 
A może umów się na wizytę do lekarza? Dermatologa albo chociaż internisty, będziesz spokojniejsza i będzie wiadomo co to jest
wiecie co tak myślałam, ostatnio kupiłam płyn micelarny z isany, pierwszy raz tak na próbę, wyczyściłam nim makijaż oczu i zaczęły właśnie mnie szczypać oczy , umyłam to woda, nie używałam tego jakiś czas i ostatnio właśnie dwa trzy dni pod rząd malowałam oczy i myłam tym płynem właśnie oczy poliki nos i brodę ( z resztek maskary...) Na czole nic nie mam a czoła nie myłam tym... Może po tym mi to wyszło ale dziwne że po czasie
 
wiecie co tak myślałam, ostatnio kupiłam płyn micelarny z isany, pierwszy raz tak na próbę, wyczyściłam nim makijaż oczu i zaczęły właśnie mnie szczypać oczy , umyłam to woda, nie używałam tego jakiś czas i ostatnio właśnie dwa trzy dni pod rząd malowałam oczy i myłam tym płynem właśnie oczy poliki nos i brodę ( z resztek maskary...) Na czole nic nie mam a czoła nie myłam tym... Może po tym mi to wyszło ale dziwne że po czasie
Bardzo możliwe, że taka reakcja alergiczna się pojawiła 🤔 Ciężko stwierdzić na 100%
 
Do góry