reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Plamienie Implantacyjne

weronika654

Początkująca w BB
Dołączył(a)
17 Kwiecień 2023
Postów
29
Hej dziewczyny potrzebuję pomocy.
Czy jak przechodziłyście plamienie implantacyjne to czyliście jakiś ból jajnika albo brzucha.
 
reklama
W 2 ciążach miałam plamienie i w obu bezbolesne. Ilością przypominające ostatni dzień miesiączki, tylko bardziej beżowy kolor, taka kawa z mlekiem. Trwało to ok 1,5-2 doby.
 
Hejka poradzicie mi co robić? Według lekarza w dniu 19 października pęcherzyk 10 mam i brak owulacji od 23 przyjmowałam luteinę pod język w niedzielę 22 śluz płodny więc przytulanki były mimo wszystko. Pomimo brania luteiny 2 listopada dostałam (okres) bardzo słaby bez skrzepów i bólu jak zwykle. Jak myślicie czy mogło być to plamienie implantacyjne? Na chwilę obecną lekko różowe plamienie
 
reklama
Do góry