reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Płacz przy oddawaniu stolca przez dziecko

Kupkę raczej robi dobrą - musztardowy kolor i konsystencja, brzuszka nie ma twardego tylko tak potwornie krzyczy :(
Ale dziękuję za odpowiedź :)
No to wychodzi na to ze wszystko jest ok:).
Zatwardzenie inaczej wyglada.
A w ciąży duzo czytałam i położne mówiły ze taki maluszek moze płakać przy robieniu kupki bo sie uczy ja robic.:)
 
reklama
Mamusiakubusia pozwol ze nie bede tego komentowac. Chodzilo mi raczej o to ze nie pomaga na kupe i ze nie dopaja sie dzieci KP. A nie ze rakotworcza bo sama lubie i pije...
Myślę że mamakubusia napisała to sarkastycznie i nie ma co brać do siebie.
A co do dopajania to już 10 lat temu było wiadomo że przy KP nie trzeba i tu się nic nie zminiło.
 
Kopru nie zalecaja teraz dzieciom juz ..i na KP sie nie dopaja.
Kochana na piersi maluszek moze kupki nie robic do 10 dni i to calkiem normalne..Powiedz jaka maluszek robi kupke? Dzieci moga sie prezyc podczas oddawania kupki bo sie ucza ja robić ..Ma twardy brzuszek? Raczej sie nie przejada bo dzieci.KP same soboe reguluja ile chca zjesc.A ulewanie jest normalne ..to niedojrzaly uklad pokarmowy z czasem minie tym bardziej jeśli nie traci na wadze;)
Malutka po zjedzeniu szuka piersi bo takie dzieci maja potrzebe ssania i blikosci i na początku mogą spędzać przy piersi mnóstwo czasu i tak tez sobie laktacje wypracowuja to nie głod:-)
Poczytaj hafije i fajnie jakbys dodała sie na grupę karmienie piersią tam zawsze pomoc z pierwszej reki.
Probiotyki przy Kp ma sens ? skoro to samo jest w mleku?
Nikt mi nie powie, ze jak taki maluch nie robi kupy 10 dni to jest normalne. Nawet karmione piersią. A co do kopru, to tak jak ze wszystkim, trendy Sie zmieniają, był Wporzadku pare lat temu i za pare lat znowu będzie w modzie. I nie jest tak ze nie można dopajac dziecka karmionego piersią. Można. Szkoda, ze położna i pediatra odkładają ten problem. Ja stosowałam właśnie herbatę i czopki po których dziecko odrazu się wypróżnianialo i woda było ulgę. Oczywiście jak już nie było innego wyjścia, i zdaje się ze był wtedy starszy niż dwa tygodnie. Życzę wytrwałości!!
 
Nikt mi nie powie, ze jak taki maluch nie robi kupy 10 dni to jest normalne. Nawet karmione piersią. A co do kopru, to tak jak ze wszystkim, trendy Sie zmieniają, był Wporzadku pare lat temu i za pare lat znowu będzie w modzie. I nie jest tak ze nie można dopajac dziecka karmionego piersią. Można. Szkoda, ze położna i pediatra odkładają ten problem. Ja stosowałam właśnie herbatę i czopki po których dziecko odrazu się wypróżnianialo i woda było ulgę. Oczywiście jak już nie było innego wyjścia, i zdaje się ze był wtedy starszy niż dwa tygodnie. Życzę wytrwałości!!
Kochana tak moze byc..mam mase ksiazek w domu ..mowili to dobrzy lekarze i polozne.
Mam koleżanki których dzieci Kp robiły kupy co tydzien czasem co 10 dni..dzieci sa juz duze i zdrowe.Brzuszek mialy miekki nie płakały ..Po prostu byla co 10 dni tylko na samym mleku i juz. :-)
Mleko mamy ma zdolnosci przyswajac sie w calosci. Nie wiem czym sie rozni ze jedno dziecko robi codziennie a drugie ale tak moze byc i juz o ile nic innego sie nie dzieje oczywiście trzeba skonsultować. czy właśnie nie ma żadnego problemu.
 
Ostatnia edycja:
Kochana tak moze byc..mam mase ksiazek w domu ..mowili to dobrzy lekarze i polozne.
Mam koleżanki których dzieci Kp robiły kupy co tydzien czasem co 10 dni..dzieci sa juz duze i zdrowe.Brzuszek mialy miekki nie płakały ..Po prostu byla co 10 dni tylko na samym mleku i juz. :-)
Mleko mamy ma zdolnosci przyswajac sie w calosci. Nie wiem czym sie rozni ze jedno dziecko robi codziennie a drugie ale tak moze byc i juz o ile nic innego sie nie dzieje oczywiście trzeba skonsultować. czy właśnie nie ma żadnego problemu.
Nic co jemy NIE PRZYSWAJA SIĘ W CAŁOŚCI większych głupot w życiu nie czytałam. Wypróżnienie się przez tydzień czy dłużej nie zabije, ale spróbuj przez tyle czasu nie korzystać z toalety, to pogadamy o tym, jak w danej sytuacji czuje się dziecko. Absolutnie nie można do tego dopuszczać!!
 
reklama
Nic co jemy NIE PRZYSWAJA SIĘ W CAŁOŚCI większych głupot w życiu nie czytałam. Wypróżnienie się przez tydzień czy dłużej nie zabije, ale spróbuj przez tyle czasu nie korzystać z toalety, to pogadamy o tym, jak w danej sytuacji czuje się dziecko. Absolutnie nie można do tego dopuszczać!!
Nie no nie gniewaj sie ale po prostu powinnas sie douczyc i w takim razie poczytaj sobie o tym,albo zapytaj na jakiejs grupie KP .I nie porównuj mleka matki do np schabowego i innych rzeczy ktore jesz no litosci. .Wiec rozumiem specjaliści kłamią? Mleko matki ma takie zdolności ciezki Ci to zrozumieć? Jedno robi kupe po kazdym karnieniu drugie x na dzien a trzecie robi raz na kilka dni.
Na mm poiwnna byc codziennie.
I nie znaczy ze dziecko wydala bezresztkowo po prostu nie musi odrazu.I jak ja chcę kupe to ide robic nie robie jej na sile bo kurde rano powinna byc i jej nie ma.
 
Ostatnia edycja:
Do góry