reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Płacz przy karmieniu piersią

Tak, neurologopeda to pierwszy kierunek. Ale taki dobry, polecany. Jeśli od razu chirurg to taki po szkoleniu u dr Bargiela, też powinien umieć ocenić i dać zalecenia po. Ale ogólnie najlepiej neurologopeda. On sprawdzi też napięcia w buzi i pozostałe wędzidełka.
U nas oceniała też neonatolog, cdl w szpitalu, położne chyba dwie, pediatra... I wszyscy mówili, że ok. A problemy były. Poszłam do neurplogopedy i się nagle okazało, że ogólnie to wszystkie 3 wędzidełka powinien mieć podcięte. 🤡 Plus nieprawidłowe napięcia w buzi. I nagle inni też zaczęli to widzieć 🤣, nawet dentysta zwrócił uwagę na wędzidełka, jak syn był starszy (te przydziaslowe). Podjęzykowe miał podcięte, a górne sam sobie podciął 🫣 jak się u teściów zderzył ze stolikiem RTV.
Ma prawie 2.5 roku i dalej go karmię. :)
Umówiłam się na czwartek do pani polecanej tutaj na forum i przez moją CDL, także zobaczymy co tam wyjdzie :D Zrezygnowałam z chirurga, którego poleciła mi fizjo, bo przeczytałam opinie, że tnie te wędzidełka jak na taśmie 😵‍💫

Mała czasem ma problem ze złapaniem piersi, ale sama nie wiem czy to wynika z wędzidełka czy jej humorów. Mam też znowu lekko podrażnione brodawki, a takie szczypanie brodawek w trakcie jedzenia to też może być objaw. No nic, pójdziemy zobaczymy, mam tylko nadzieję, że córka da normalnie porozmawiać z neurologopedką bo ostatnio na wizycie u fizjo i pediatry to tylko krzyczała 😂
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry