reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

pilskie tegoroczne obecne i przyszłe mamusie:))

Ola K. żeby zdążyć będę musiała wyjechać około 6 rano. Z chęcią nie ciągnęłabym ze sobą małej ale po pierwsze nie mam w Pile nikogo, z kim mogłabym ją zostawić, po drugie Gaba nie toleruje żadnych butelek :-( Do tego ma skazę białkową, a te mlekozastępcze preparaty są tak paskudne, że wcale się nie dziwię, że małej nie smakują. Z odciąganiem mleka już próbowałam, nawet jak w butelce jest moje to i tak nie chce pić... :-( Także robimy wyprawę całą rodziną... Ja, mój M, synek i córcia... Eh

Całe szczęscie ze nie jedziesz tam sama z małą:tak: Będzie dobrze najgorsza to chyba bedzie ta podróż:sorry:

Ale u nas dziś piknie w Pile. A Asharea chyba już na Rydygiera:cool2::cool2: bo nawet na Paż 09 się nie odzywała dziś. No chyba ze teraz:-p
 
reklama
Ola Ksama szukasz zaczepki bo ja poprostu chcialam pomoc dziewczynie bo pyrala co nie? A poza tym w moim poscie nie bylo ani ciut agresji wiec niewiem o co sie tak rzucasz. a jak ci sie nie podoba co pisze to poprostu nie czytaj i juz:) a ty mi napewno nie zabronisz gdzie moge pisac a gdzie nie:) forum jest po to zeby sie wypowiadac a nie zeby czegos zabraniac:) jak na kobiete po 30-stce powinnas to wiedziec... Ledwo od miesiaca tu zajrzalam a jak widze wszyscy na mnie z pyskiem:D
 
Ola Ksama szukasz zaczepki bo ja poprostu chcialam pomoc dziewczynie bo pyrala co nie? A poza tym w moim poscie nie bylo ani ciut agresji wiec niewiem o co sie tak rzucasz. a jak ci sie nie podoba co pisze to poprostu nie czytaj i juz:) a ty mi napewno nie zabronisz gdzie moge pisac a gdzie nie:) forum jest po to zeby sie wypowiadac a nie zeby czegos zabraniac:) jak na kobiete po 30-stce powinnas to wiedziec... Ledwo od miesiaca tu zajrzalam a jak widze wszyscy na mnie z pyskiem:D


nie rozumiesz słowa pisanego ?

Prosiłam Cię zebyś nie ciągneła tematu bo jest niesmaczny i Wszystkie mamy takie same odczucia - poprostu ZAMILCZ kobieto w tym temacie skoro jestes taka mądra i dojrzała ...
 
Ups, ale gorąco się zrobiło ;-) Ja nie będę niczego komentować ;-):-p

Ashera, wczoraj nie miałam czasu, ale dziś się dodzwoniłam do MOPS-u i już wszystko wiem. Ale doczytalam, że sama chyba się tam wybrałaś. Jeśli nie doszłaś (bo np. zaczęłaś rodzić ;-)) to daj mi znać a przekażę ci czego się dowiedziałam :tak:
Ciekawa jestem co z tobą. Widzę, że wszystkie martwimy się o ciebie.

Oglądałyście wczoraj nasze siatkary!!! Ale piekny gest wykonały z tym opisem na koszulkach:tak::tak:

Oglądałam mecz i widziałam wręczanie medalów. Wszystkie nasze dziewczyny miały na koszulkach napisane z przodu dla Joanny i Jurka (czyt. Matlaków). Podobno żona trenera czuje się już trochę lepiej, wybudzila się ze śpiączki.

Mamstud, oczywiście będę trzymać kciuki za ciebie w czwartek od samego rana :tak: Ale najwierniejszych kibiców to ty będziesz mieć przy sobie ;-) Życzę ci powodzenia i daj znać po powrocie do domu jak ci poszło.

Witaj MaLea w Pile!

Rozumiem, jak nie ma wyjścia to nie ma - pamiętam swoją obronę (z którą dłuuuuugo zwlekałam hihihi), Maksio biegał po korytarzu uczelni z tatusiem i wrzeszczał rozpaczliwie "mama, mama" gdy czekałam na obronę, w końcu go tatuś musiał wyciągnąć stamtąd i z braku pomysłu zabrał go na wycieczkę tramwajem ;-);-)

Och Ola, liczy się dobry pomysł, który zaintryguje dziecko ;-):-D Podejrzewam, że Maksio miał niezłą zabawę :cool2:
 
No no no kobiety, to Was wszystkie zaskocze, bo jeszcze grzeje tyłek w domu :-p

Sama dziwie sie sobie! Dzis z nocy na ranek bylam pewna w 99%, ze to "już" dziś. Miałam w miare regularne skurcze, ale to co 10-13-15-18... minut, az ustały na dobre :sorry: Odszedł czop, podbarwiony krwiście, dopiero teraz chyba tak naprawde sobie zdalam sprawe, ze to moze byc lada moment :tak: Cały dzień wczorajszy zarówno jak i dzisiejszy przeleżałam.

A tą naszą Asheare jak dziś dobrze wk... to może i bedziemy swietować narodzinki kolejnej piskiej dzidzi

:-D:-D:-D Trzeba bardziej sie wysilić, żeby mnie zdenerwować tak naprawdę.
:-D:-D:-D

roxeen No sorry ale dziewczyna sama pytala jak to jest z becikowym wiec napisalam co o tym wiem i o opiece wiec o co sie zucasz?:D Nic zlego nie napisalam przeciez nieeee???? Wiesz a mnie sie jednak wydaje ze kto starszy tym mądrzejszy;)

Że niby o co ja pytałam, po jakim czasie sie dostaje becikowe? Pytalam o nowa ustawę, a Ty wyskakujesz mi tu z zupelnie czym innym, jesli nie potrafisz czytac ze zrozumieniem, to sie nie wysilaj żeby coś mądrego napisać.
Kobieto... mogłabym tu dużo skomentować apropo Twojego zachowania, i wypowiedzi ogólem z forum, ale szczerze Ci powiem, że poprostu mi sie nie chce. Wiele osob juz Ci probowalo przetlumaczyc pewne sprawy, nawet juz TU gdze sie nawet wdarlas w podforum pilanek, dziewczyny Ci powiedzialy co nie co, a do Ciebie dalej nie dociera... Takze, ja sobie daruje, nie warto :sorry:

Ashera, wczoraj nie miałam czasu, ale dziś się dodzwoniłam do MOPS-u i już wszystko wiem. Ale doczytalam, że sama chyba się tam wybrałaś. Jeśli nie doszłaś (bo np. zaczęłaś rodzić ;-)) to daj mi znać a przekażę ci czego się dowiedziałam :tak:
Ciekawa jestem co z tobą. Widzę, że wszystkie martwimy się o ciebie.

W zwiazku z moim nie zbyt wspanialym samopoczuciem, nie dotarlam do MOPS'u. Byłabym bardzo wdzieczna, gdybys mi przekazala co i jak sie dowiedzialas.
Z góry dziekuje za pomoc ;-)

MaLea - Welcome Back :tak:

A teraz... podczytam jeszcze październikowki i wracam do wyrka :tak:
Buziaki dla Wszystkich!

EDIT : P.s Proponuje ignorować posty truskawy, bo troll bedzie to ciagnac w nieskonczonosc, a i tak nie pojmie :sorry:
 
Asheara I prawidłowo xD I powiem ci że jestes fałszywa... Bo jeszcze nie dawno pisałaś ze mna normalnie mam nawet wiadomosc prywatna a teraz na mnie wjeżdzasz... Brawo. Widać jaka to jestes dojrzała:D Myślisz ze dlaczego dziewczyny na MM sie ciebie czepialy...??? Tak jak to sie skarżyłas mi w prywatnej wiadomosci? Hmmm?
 
Ostatnia edycja:
Asheara to ja tu śledze i pisze że chyba już a Ty w domciu sobie siedzisz!!! nie ładnie nie ładnie:-p:-D:-D:-D Weź faceta w obroty i zaraz wyladujesz jak już cos zaczyna się dziać:-p:-p

Truskawka nie lubię sie wtrącać ale kobieto odpuść. Puki nie jest za późno.
 
reklama
Jedna najechała i zaraz wszystkie i to w sumie o nic...:) Ehhhh ten wątek jest nie miły. Tylko zobacze jak jakas pisze tam gdzie ja to tez sie zachowam tak jak wy. Jak kuba bogu tak bog kubie. Ciekawe czy bedzie tak milo. Nie odpisujcie na ten post bo juz nie chce mi sie kłocic. bo jak tylko czytam to sie denerwuje. Jak dostane wrzodów na żołądku to podam was o zniszczenie zdrowia. :D
 
Do góry