reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pilskie tegoroczne obecne i przyszłe mamusie:))

Ola miałam się pytać wiesz co moze z Moncikiem??? Bo chyba miała termin na Lipiec o ile dobrze pamiętam:zawstydzona/y::zawstydzona/y:

A tą naszą Asheare jak dziś dobrze wk... to może i bedziemy swietować narodzinki kolejnej piskiej dzidzi
 
reklama
Czarna, wiem co z Mońcik - na początku lipca urodziła przez cc ślicznego zdrowego synka Szymonka :tak::tak::tak: Gdzieś na wątku o Zosi Monika wkleiła jakiś czas temu ich zdjęcie. Śliczny chłopczyk, śliczna i wreszcie szczęśliwa mama....!!

Asheara - no właśnie - hmmm pisała ostatnio w nocy, wysłałam jej dziś rano PW, a tu cisza.... myślę, że może jest już w szpitalu? Bo chyba na ogół dość aktywnie bywała na BB ;-)
 
Ashearao jezu ale oburzenie:DDDDDDD Dobra jak sama wszystko wiesz to sie nie oddzywam... Przykro mi ale ja nie musialam czekac na sprawe bo dzięki boże niemam tych kłopotów co ty bo juz dawno jestem pełnoletnia;)Tylko wiem jak to jest bo dużo osób mi gadało i w ogole wiem bo mam kogos z rodziny kto urodził dziecko nie będąc pełnoletnim:) pozdrawiam
 
Roxeen, dobrze, że spokojnie w miarę to przeszłaś. Na pewno w twoim stanie nadmiar nerwów i złych przeżyć nie jest wskazany. A jak się teraz ma twój maluszek, rusza się?

Oj rusza rusza...boisko siatkarskie mam tam w środku :tak:
chwilami to tak mnie ździeli że się zwijam ..co ciekawe łożysko mam na przedniej ścianie wiec troche 'wygłusza' - ciekawe co by to było gdyby łożysko bylo na tylniej scianie :sorry::sorry:


czarna79cspisali spisali ...:)
Tylko pwoiedz mi prosze co to jest za kościól Kapucynów ? bo ja jestem zielona w tej materii - bladego pojęcia nie mam :eek:


truskawa10017 dziewczyno spuść troszke z tonu bo nawet ja z niesmakiem przeczytałam twoja aluzje o tym ze Ty masz już dawno 18 lat skonczone ... wiesz to ze ktos jest pelnoletni nie oznacza ze od razu madrzejszy :no:

A ja Wam powiem że byczyłam się dziś 45 minut w jacuzzi na basenie ... nie chcialo mi sie coś plywać ..jakaś taka zmęczona zbyt jestem - ale sie wybąbelkowałam za to :cool::cool::cool:
 
roxeen No sorry ale dziewczyna sama pytala jak to jest z becikowym wiec napisalam co o tym wiem i o opiece wiec o co sie zucasz?:D Nic zlego nie napisalam przeciez nieeee???? Wiesz a mnie sie jednak wydaje ze kto starszy tym mądrzejszy;)
 
Truskawa, jak widzę gdzie tylko możesz to szukasz zaczepki. Skoro im kto starszy, tym mądrzejszy, to jako kobieta 34-letnia powiem Ci, że z niesmakiem i współczuciem czytywałam Twoje posty na różnych wątkach - i naprawdę nie mam ochoty czytać Twoich agresywnych wypowiedzi tutaj. Idź się wyżywaj gdzie indziej, tu Cię nie chcemy. Odpuść sobie ten zaczepny ton - będzie Ci łatwiej w życiu.

Asheara to już chyba urodziła, skoro od wczoraj jej nie było :tak:

Roxeen, jacuzzi aaaaale fajnie. Też bym się chciała zrelaksować, ale nie bardzo mam taką możliwość, ciągle praca, praca, praca, dzieci, dzieci, dzieci....
 
o bosz, ile się tu dzieję! A ja ostatnio nie mam czasu na nic! :-(

Witam nowe Pilanki, chociaż nie odpiszę każdej z osobna, taką macie wenę, że nie wiem czy Was zdołam nadrobić :-)

Przygotowuję się do obrony bo mój Dzień Wrzasku już w TEN czwartek (nie ukrywam, że liczę na Wasze dobre fluidy ) :-) W międzyczasie byłam sama w domu z wesołą dwójeczką bo M w delegacji... I oczywiście choróbska nas też nie mijają.

Właśnie, ciekawe czy już nasza Mała Asheara urodziła swojego synuśka :-)
Jak będę miała czas, poczytam Was dokładniej i jak zwykle wtrącę swoje trzy grosze :-)

Pozdrawiam!! :-)
 
reklama
No właśnie jeszcze nie wiem! Próbuję się od godziny dodzwonić do dziekanatu bo mój szanowny promotor nie raczył mnie o tym poinformować.
Studiuję w Toruniu więc kawałek muszę dojechać no i zabrać ze sobą co najmniej Gabryśkę bo przecież jest przy piersi... Eh, nikogo to nie interesuje :-(
 
Do góry