reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pilne pytanie - mokry sufit a wpływ na półd

Katerina1985

Fanka BB :)
Dołączył(a)
8 Wrzesień 2017
Postów
722
Witam! Jestem lekko spanikowana, ponieważ jestem w 6 tygodniu ciąży, a przynajmniej do listopada będę tu mieszkać... Mieszkam na poddaszu, w jednym rogu pokoju przecieka sufit i jest morka ściana (odpadł nawet kawałeczek farby). Jest wielka plama przy suficie, jednak nie jest to świeża farba ani nie ma żadnego zapachu. Czy mam powód by się niepokoić? Czy to może mieć jakikolwiek wpływ na płód? Grzyba nie widać, a jak przejdą deszcze to ta plama po prostu wyschnie, ale kiedy to będzie - nie wiem...
Proszę o szybką odpowiedź i z góry dziękuję!
 
reklama
Rozwiązanie
Jest coś co nazywa się HumiStop, pochłania wilgoć, jak sobie postawisz w domu to wchłonie trochę tej wilgoci. Można kupić w internecie, Ja mam w domu u rodziców bo u nich łatwo się robi wilgoć bo mają problemy z wentylacją i aż dzi ile w tym się wody zbiera.
NIe martw się na zapas, bedzie dobrze, teraz maluszek jest najważniejszy a Ty musisz dla niego być spokojna i zrelaksowana :-)
Bardzo dziękuję za odpowiedzi. Nakręciłam się, że może w ten sposób coś się wydziela a ja to wdycham. Pokoik jest malutki. Tylko łóżko, biurko i szafa. Czyli mogę być spokojna? Jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam!
 
Póki nie ma grzyba to nic wam nie będzie. Możesz zakupić osuszacz powietrza ,jeśli czuć wilgocią w pokoju

Hubert 18.02.2015 [emoji65]
Wiktoria 06.06.2017[emoji64]
 
Bardzo dziękuję za odpowiedzi, jesteście kochane! A co w przypadku, gdyby tam jednak wyszedł grzyb, jaki to ma wpływ na rozwijające się dziecko? Pytam, bo muszę tutaj zostać do listopada... Nie mam wyjścia niestety....
 
reklama
Bardzo dziękuję za odpowiedzi, jesteście kochane! A co w przypadku, gdyby tam jednak wyszedł grzyb, jaki to ma wpływ na rozwijające się dziecko? Pytam, bo muszę tutaj zostać do listopada... Nie mam wyjścia niestety....
Bardziej tobie i twoim plucom może zaszkodzić. Jeśli wyjdzie to spryskaj ścianę Ace'm ten wybielacz z chlorem. Możesz kilka razy jak nie zginie do konca. I wywierez porządnie pokój. I ten osuszacz też polecam kupic

Hubert 18.02.2015 [emoji65]
Wiktoria 06.06.2017[emoji64]
 
reklama
Jest coś co nazywa się HumiStop, pochłania wilgoć, jak sobie postawisz w domu to wchłonie trochę tej wilgoci. Można kupić w internecie, Ja mam w domu u rodziców bo u nich łatwo się robi wilgoć bo mają problemy z wentylacją i aż dzi ile w tym się wody zbiera.
NIe martw się na zapas, bedzie dobrze, teraz maluszek jest najważniejszy a Ty musisz dla niego być spokojna i zrelaksowana :-)
 
Rozwiązanie
Do góry