reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pierwsze ruchy

Hej ho:-)

Ja jestem pod koniec 16 tygodnia ciąży i czuję już ruchy mojego maluszka. Dłonią nie da się ich jeszcze wyczuć ale poza tym potrafią być bardzo wyraźne.To moja pierwsza ciąża i też wszędzie czytałam, że przy pierwszej ciąży to dopiero około 20 tygodnia możliwe.
Ale ja jestem pewna, że to nie jelita :tak: to się po prostu wie.
I szczerze przyznam, że poczułam pierwszy raz moje dzieciątko już pod koniec 3 miesiąca..
I niech wszyscy mówią co chcą.
Ja wiem, że to moje dzieciątko a nie jelita :happy:
 
reklama
Hej dziewuszki!!!!!!!

Jestem przeszczęsliwa ( juz od kilku dni) :-D dzidzia się mi rozszalała. I tak na początku nie wiedziałam na 100% czy to ona szaleje, ale teraz już wiem, bo to się powtarza od trzech dni.

Dzisiaj nawet mój mężuś poczuł jak kopneła.....najpierw dostał w ucho, bo jak poczułam brykanie i zabawe dzidzi to zawołałam, żeby przyłożył szybko ucho...no i oberwał. A potem jeszcze czuł ręką. SUPER!!!!!:-D

A wiecie, że od kiedy czuję ruchy dzidzi to mam wrażenie, że to będzie chłopak...ale wszystko się okaże za tydzień w czwartek.

Dobranoc kochane mówie Wam ooo i od dzidzi kopniaczka przesyłam. :happy:
 
Dziewczyny czekajcie cierpliwie, a już niedługo poczujecie wasze maleństwa :-)
Ja pierwsze wyraźne ruchy poczułam w końcówce 20 tygodnia, potem trzy dni cisza, i dziś znowu porządne kopniaki, aż się obudziałm ze snu, bo spałam na wznak i brzuch mi się zapadał do środka, widcznie nie wygodnie było mojemu maluchowi ;-)i dawał znać, ale muszę przyzna, że aż zabolało.
 
Ja jak pisała pierwszego kopniaka dostałam 1 listopada.tylko powiem wam że mimo że mineło tyle czasu to często malenstwo daje o sobie znac (najbardziej kiedy siedze albo sie najem),ale nadal sa to puknięcia i ciężko je wyczuć ręką.mam nadzieje ze wszystko jest ok.teraz miałam dwa dni ciszy i chyba odpoczywało,dzis troszke popukało i znow cisza.
 
Kliknij poprostu w suwaczek moj lub ktorejs z dziewczyn i otworzy ci sie strona. wybierasz taki jaki chcesz i wpisujesz swoje dane... potem kopiujesz url link i wklejasz w edycji sygnatury
 
reklama
A mój brzuszek podskakuje :) Często leżymy sobie razem z M. i obserwujemy naszego Misioskoczka :-D Codziennie szaleństwo, jak sobie usiądę albo jak się położę, już nie mogę się doczekać!!!!!! :rofl2:

Mój mały brzdąc się kręci bardzo, czasem z lewej strony pępka mój brzusio na górkę, czasem z prawej... :rofl2:
 
Do góry